12.6 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 2, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Αντικατάσταση διαιτητή & το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (25 & 26/3) στον Πειραιά

Αλλαγή σημειώθηκε στον διαιτητή του σημερινού αγώνα (Τετάρτη 22/3) Αετός Κορυδαλλού-ΑΕ Περάματος, ενώ έγινε γνωστό το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (25& 26/3) στον Πειραιά.

Στις συγκεκριμένες ανακοινώσεις αναφέρονται τα εξής:

Αντικατάσταση διαιτητή

 Στον αγώνα της Τετάρτης  22/3/2017 ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – Α.Ε.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  αντί του αρχικά ορισθέντα διαιτητή Ρ. ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ (κώλυμα λόγω ασθενείας) η Ε/Δ  όρισε τον διαιτητή Μ. ΦΙΛΑΚΟΥΡΗ.

Εξάλλου το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στον Πειραιά έχει ως εξής:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 25/03/17 16:30    
2. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 25/03/17 16:30    
3. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 25/03/17 16:30    
4. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 26/03/17 17:00    
5. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 26/03/17 17:00    
6. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 26/03/17 17:00    
7. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 26/03/17 17:00    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 25/03/17 16:30    
9. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 26/03/17 12:00    
10. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 26/03/17 14:00    
11. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 26/03/17 16:00    
12. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 26/03/17 17:00    
13. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 26/03/17 17:00    
14. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑ Κυριακή 26/03/17 17:00    
15. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 26/03/17 17:00    
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 25/03/17 16:30    
Γ Κατηγορία
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 25/03/17 16:30    
18. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 26/03/17 12:00    
19. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 26/03/17 12:00    
20. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 26/03/17 12:00    
21. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 26/03/17 14:00    
22. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 26/03/17 14:30    
23. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 26/03/17 17:00    
24. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Τετάρτη 29/03/17 17:00  

 

 

Related posts

Συνεχίζει ο Γκερλές στη Θύελλα Αχιλλέα Κορυδαλλού

Abola Team 2

Έμεινε ο Σιδηρόπουλος στον Αετό Κορυδαλλού

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα στις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου (3 και 4/2) στον Πειραιά

Abola Team 3