15.6 C
Αθήνα
Νοέμβριος 23, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι πρώτοι σκόρερ στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ

Ο πίνακας με τους πρώτους σκόρερ στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ έχει διαμορφωθεί ως εξής:

Οι πρώτοι σκόρερ στην ΕΠΣΑ

Α’ κατηγορία

1ος όμιλος

15 Γκολ: Μπότης (Ήφαιστος)

11: Κακλαμάνος (Θρίαμβος Χαϊδαρ.)

10: Βολυτσίδης (Φωστήρας Ηλ.), Γκρεβτσίδης (ΓΣ Αργυρούπολης)

9: Αναστασόπουλος (Χαραυγιακός), Αποστολόπουλος (Θρίαμβος Χαϊδαρ.), Κοκκινέλης (ΓΣ Αργυρούπολης)

8: Ρέντζο (Παπάγος), Μπεκατώρος (Ρουφ), Μπερτσιάς (Θρίαμβος Χαϊδαρ.)

2ος όμιλος

12: Βέρμπης (Αιγάλεω)

11: Αντωνιάδης (Πανερυθραϊκός), Δημογιάννης, Καζαντζής (Σούρμενα), Πλούμης (Δόξας Βύρωνα)

10: Κυριαζής (Άρης Πετρ/λης)

8: Γεμιστός (Ηλιούπολη), Μπρίλης (Πανερυθραϊκός)

6: Ερμάλ (Άγιαξ Ταύρου), Καλογερόπουλος (Καματερό)

Β’ κατηγορία

1ος όμιλος

16: Χαραλάμπους (Αθηναϊδα)

13: Νικολαΐδης (Αθηναϊδα)

11: Τσάκαλος (Βύρων)

9: Γεωργίου (Χρυσούπολη), Μιχαλακέλης (Ανθούπολη), Πουλάκης (Βριλήσσια)

8: Μαϊστόροβιτς (Βύρων), Αρβανιτάκης (Ένωση Βοτανικού), Πρισιμιτζής (Νέα Ιωνία)

7: Επταήμερος (Λυκόβρυση)

2ος όμιλος

15: Γαλανόπουλος (Απόλλων Χαλανδρίου)

13: Αθανασιάδης (Ολυμπιακός Λιοσίων)

12: Ντόνε (Παλ. Φάληρο), Φέκας (Άτταλος)

11: Δρόσης (Ατρόμητος Χαλ.), Μοντεστάντο (Παλ. Φάληρο), Χαλάς (Ελευθερούπολη)

9: Πατσιαβούρας (Ιάσωνα)

8: Γεωργατζέλης (Μελίσσια), Καραθανάσης (Άρης Χολαργού)

3ος όμιλος

22: Μάκρας (ΑΟ Ιλίου)

13: Πυργής (Άφοβος)

11: Ρόκο (Πετράλωνα), Δεληγιάννης (Αρμενική), Σκουμπουρδής (Τερψιθέα)

10: Δαμασκηνός (ΑΟ Ιλίου)

9: Βασιλόπουλος (Τριφυλλιακός), Θύμιος (Αγ. Θωμάς), Καρούμπαλης (Πετράλωνα)

8: Αγγελιδέλλλης (Θύελλα Αγ. Δημ.)

Γ’ κατηγορία

1ος όμιλος

15: Ανδρεάκενας (Φοίνικας Καλλιθέας)

12: Φαλάγγας (Κεραμεικός)

8: Σινομάτι (Άτλας Κυψέλης), Πλατανίτης (ΑΕ Αιγάλεω)

7: Δουλιόγλου (ΑΕ Αιγάλεω), Καραγιάννης (Κρόνος Αιγάλεω), Μουρδουκούτας (Πέρα Κλουμπ)

6: Θεοδωράκης (Νέα Σμύρνη), Κορφιάτης (Αστέρας Εξαρχείων), Παναγιωτακόπουλος (Ιπποκράτης)

2ος όμιλος

31: Μαρτέκας (Κηπούπολη)

18: Καλλιμάνης (Λαύρα Αργ/λης), Λιβέρης (Ιεράπολη)

16: Σώντας (Κηφισιά 2010)

14: Δημητριάδης (Ελαφρά Ταξιαρχία-Αετός Καλλιθέας)

10: Χαλάς (Λέοντες)

9: Ζαχαρόπουλος, Τζαμαλής (Κηπούπολη)

8: Πέττας (Ιεράπολη)

7: Καραγκούνης (Πράσινα Πουλιά)

3ος όμιλος

24: Ταλιούρας (Αίμος Πετρ/λης)

15: Μαντατζής (ΑΕ Μεταμόρφωσης)

14: Μάρκος (Χαλκηδονικός)

13: Κακαμπάκος (Νέα Ζωή Μετ/σης), Νάτσιος (Αίμος)

12: Πανάκης (Πανιώνιος Καισ/νής)

11: Παππάς (Χαληδονικός)

10: Νικολάου (ΑΕ Μεταμόρφωσης)

9: Δαρδαμάνης (Αίμος)

8: Σαφράς (Δάσος Χαϊδαρίου)

4ος όμιλος

17: Διαμαντίδης (Γκυζιακός)

12: Βέκο (Μαρούσι), Ράπτης (Αστέρας Χαϊδαρίου)

10: Παπαδημητράκης (Αναγέννηση Πετρ/λης), Στούμπος (Γκυζιακός)

9: Βέκος , Κύλογλου (Υμηττός)

8: Διαμαντόπουλος (Υμηττός)

8: Τορτοσιάδης (Αστέρας Χαϊδαρίου)

7: Γεωργίου (Εθνικός Αστέρας)

ΦΩΤΗΣ ΚΑΤΣΟΥΦΗΣ

 

Related posts

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (12 και 13/5) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Έσωσε την … παρτίδα ο Αθηναϊκός (1-1)

Abola Team

Τα ματς του Σαβ/κου στην ΕΠΣΑ

admin