19.7 C
Athens
Οκτώβριος 18, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (25 & 26/3) στην ΕΠΣΑ

Τους αγώνες του Σαββατοκύριακου (25 & 26/3) σε Α’ και Β’ ΕΠΣΑ θα διευθύνουν οι εξής διαιτητές:

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΡΟΥΦ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 25/03/17 15:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.  
2. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 25/03/17 15:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.  
3. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΠΕΥΚΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 26/03/17 11:30 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.  
4. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 26/03/17 16:30 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.  
5. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 26/03/17 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.  
6. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 26/03/17 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.  
7. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 26/03/17 16:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.  
8. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 26/03/17 16:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 25/03/17 15:30 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.  
10. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 26/03/17 16:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΖΗΣΗΣ Δ.  
11. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 26/03/17 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.  
12. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 26/03/17 16:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.  
13. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 26/03/17 16:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.  
14. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 26/03/17 16:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.  
15. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 26/03/17 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.  
16. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 26/03/17 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 25/03/17 15:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.  
18. ΒΥΡΩΝ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 25/03/17 15:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.  
19. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 26/03/17 11:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
20. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 26/03/17 12:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΖΥΓΑΣ Π.  
21. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 26/03/17 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.  
22. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 26/03/17 16:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.  
23. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 26/03/17 16:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.  
24. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 26/03/17 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 25/03/17 15:30 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.  
26. ΙΑΣΩΝ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 25/03/17 15:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.  
27. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 25/03/17 15:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.  
28. ΠΟΨ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 25/03/17 15:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
29. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 26/03/17 11:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.  
30. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 26/03/17 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.  
31. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 26/03/17 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.  
32. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 26/03/17 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.  
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 25/03/17 15:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.  
34. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 25/03/17 15:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.  
35. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 25/03/17 15:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.  
36. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 25/03/17 15:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.  
37. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΦΟΒΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 26/03/17 16:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.  
38. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 26/03/17 16:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.  
39. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 26/03/17 16:30 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΙΣΣΑ Α.  
40. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 26/03/17 16:30 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.

Related posts

ΕΠΣΑ: Σχολή Ανανέωσης Ταυτοτήτων (20/8/2019 14:45)

admin

Α.Ο Αιγάλεω Θρίαμβος Χαϊδαρίου στο γήπεδο «Σταύρος Μαυροθαλασσίτης» .

Ρένος Γιαμπουράς

Το κανάλι του Abola Sport τα… χίλιασε! Ευχαριστούμε για τη στήριξη!

Abola Newsroom