15.9 C
Αθήνα
Νοέμβριος 28, 2020
Abola.gr
Β΄ ΕΠΣΑ - 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (25 & 26/3) στην ΕΠΣΑ

Στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (25 & 26/3) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΡΟΥΦ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 25/03/17 15:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΛΑΣΠΑΣ Δ. 3-1
2. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 25/03/17 15:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ. 1-2
3. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΠΕΥΚΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 26/03/17 11:30 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν. 0-1
4. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 26/03/17 16:30 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν. 4-2
5. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 26/03/17 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι. 0-2
6. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 26/03/17 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 0-0
7. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 26/03/17 16:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 2-1
8. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 26/03/17 16:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 0-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 25/03/17 15:30 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι. 1-0
10. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 26/03/17 16:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΖΗΣΗΣ Δ. 1-0
11. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 26/03/17 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 2-1
12. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 26/03/17 16:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ. 0-0
13. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 26/03/17 16:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 2-1
14. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 26/03/17 16:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 0-1
15. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 26/03/17 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 0-0
16. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 26/03/17 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 0-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 25/03/17 15:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η. 3-2
18. ΒΥΡΩΝ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 25/03/17 15:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 5-2
19. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 26/03/17 11:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 3-1
20. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 26/03/17 12:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΖΥΓΑΣ Π. 0-1
21. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 26/03/17 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 1-2
22. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 26/03/17 16:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 1-2
23. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 26/03/17 16:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 1-1
24. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 26/03/17 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 1-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 25/03/17 15:30 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ. 3-1
26. ΙΑΣΩΝ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 25/03/17 15:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ. 2-2
27. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 25/03/17 15:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 2-1
28. ΠΟΨ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 25/03/17 15:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 2-0
29. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 26/03/17 11:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-9
30. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 26/03/17 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 0-1
31. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 26/03/17 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 2-1
32. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 26/03/17 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι. 0-3
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 25/03/17 15:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α. 2-1
34. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 25/03/17 15:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 3-0
35. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 25/03/17 15:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 3-2
36. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 25/03/17 15:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 1-0
37. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΦΟΒΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 26/03/17 16:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 1-1
38. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 26/03/17 16:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ. 1-1
39. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 26/03/17 16:30 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΙΣΣΑ Α. 1-2
40. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 26/03/17 16:30 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 3-1

Related posts

Κουτσουδάκης: «Να εξαντλήσουμε τις πιθανότητες»

Kώστας Παλαιολόγος

Τζώτζης: «Ήμασταν πολύ σοβαροί και συγκεντρωμένοι»

Kώστας Παλαιολόγος

Επένδυση με Κριστιάν Μενάι για την Αγία Ελεούσα

Kώστας Παλαιολόγος