20.6 C
Αθήνα
Οκτώβριος 24, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (25 & 26/3) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου (25 & 26/3) στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Τετάρτη 22/03/17 15:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΔΑΒΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
3-2
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 25/03/17 15:30 ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
2-2
3. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Ανθούσας Σάββατο 25/03/17 15:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
4-1
4. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 25/03/17 15:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
1-0
5. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Βούλας Σάββατο 25/03/17 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
3-2
6. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Μαραθώνα Κυριακή 26/03/17 16:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΣΤΑΣΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
2-0
7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Κερατέας Κυριακή 26/03/17 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
2-2
8. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 26/03/17 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
2-2
9. ΜΑΡΚΟ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Μαρκόπουλου Κυριακή 26/03/17 16:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
3-0
Β Κατηγορία
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 25/03/17 15:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
3-1
11. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Κουβαρά Κυριακή 26/03/17 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
0-4
12. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Αφιδνών Κυριακή 26/03/17 16:30 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
0-1
13. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 26/03/17 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
0-0
14. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 26/03/17 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
1-0
15. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Αναβύσσου Κυριακή 26/03/17 16:30 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
2-0
16. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 26/03/17 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
3-0
17. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 26/03/17 16:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
0-1

Related posts

Ενημέρωση της ΕΠΣΑΝΑ προς τα σωματεία για τους φιλικούς αγώνες

Ρένος Γιαμπουράς

ΕΠΣΑΝΑ: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (5-6/1)

Nάσος Φακίδης

Τα σημερινά (27/10/19) αποτελέσματα στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Newsroom