14.5 C
Αθήνα
Νοέμβριος 26, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (25 & 26/3) στον Πειραιά

Στους αγώνες του Σαββατοκύριακου (25 & 26/3) στον Πειραιά σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 25/03/17 16:30 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 0-0
2. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 25/03/17 16:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 1-2
3. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 25/03/17 16:30 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 6-0
4. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 26/03/17 17:00 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 1-0
5. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 26/03/17 17:00 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΡΙΖΟΣ Ε., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 4-0
6. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 26/03/17 17:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 1-1
7. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 26/03/17 17:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 0-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 25/03/17 16:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ) 2-1
9. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑ Σάββατο 25/03/17 16:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ) 3-0
10. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 25/03/17 16:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 3-0
11. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 26/03/17 12:00 ΜΗΤΣΗ Ε., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ .) 1-4
12. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 26/03/17 14:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 1-0
13. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 26/03/17 16:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 5-0
14. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 26/03/17 17:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 0-4
15. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 26/03/17 17:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 3-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 25/03/17 16:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-1
Γ Κατηγορία
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 25/03/17 16:30   3-0 α.α.
18. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 26/03/17 12:00 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 0-2
19. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 26/03/17 12:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-4
20. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 26/03/17 12:00 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 1-1
21. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 26/03/17 14:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΤΣΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 1-1
22. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 26/03/17 14:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .) 1-1
23. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 26/03/17 17:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΚΙΚΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) 1-4

Related posts

Ανανέωσε και ο Κόμης

Kώστας Παλαιολόγος

Τον Ηλία Χατζησταύρου απέκτησε ο Ολυμπιακός Περάματος

Abola Team 2

Τα σημερινά (30/11/19) αποτελέσματα στην ΕΠΣΠ

Abola Newsroom