10.4 C
Αθήνα
Νοέμβριος 28, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Διαιτητές & παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (1 & 2/4) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (1 & 2/4) στην ΕΠΣΑΝΑ ορίσθηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

Α Κατηγορία
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 01/04/17 16:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
 
2. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 02/04/17 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
3. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Βάρης Κυριακή 02/04/17 16:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΦΑΜΕΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
 
4. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 02/04/17 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
 
5. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Κυριακή 02/04/17 16:30 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
 
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 02/04/17 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
 
7. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 02/04/17 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΦΕΤΖΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗ)
 
8. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Κρυονερίου Κυριακή 02/04/17 16:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
 
Β Κατηγορία
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 01/04/17 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
 
10. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Κουβαρά Σάββατο 01/04/17 16:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
 
11. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 01/04/17 16:30 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
 
12. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Διονύσου Σάββατο 01/04/17 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
13. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ Αφιδνών Κυριακή 02/04/17 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
 
14. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 02/04/17 16:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
15. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 02/04/17 16:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
16. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Νέων Παλατίων Κυριακή 02/04/17 16:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
 
Γ Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Καλάμου Σάββατο 01/04/17 16:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΛΙΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
 
18. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Δροσιάς Σάββατο 01/04/17 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ)
 
19. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 02/04/17 16:30 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .)
 
20. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Αυλώνα Κυριακή 02/04/17 16:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΓΚΩΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
 
21. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 02/04/17 16:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
 
22. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Ανθούσας Κυριακή 02/04/17 16:30 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΨΑΡΡΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
Α ομιλος Θεσμός Κυπέλλου Νέων
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 01/04/17 10:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π., ΜΑΝΚΟΛΛΑΡΙ Χ.

Related posts

Φιλικό 3-0 ο Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών απέναντι στον Γ. Παθιακάκη

Abola Team 3

Για τη ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ Σταύρος Χρυσάφης

Abola Team 2

ΕΠΣΑΝΑ: Ανακοίνωση Επιτροπής Διαιτησίας-Ημερομηνίες Αγωνιστικών & Γραπτών Τεστ

Ρένος Γιαμπουράς