11.3 C
Αθήνα
Νοέμβριος 25, 2020
Abola.gr
ΥΠΟΔΟΜΩΝ

Κλήσεις στις προεθνικές ομάδες της ΕΠΣΑΝΑ

Κλήση έγινε από την ΕΠΣΑΝΑ, στις προεθνικές ομάδες.

Στις σχετικές ανακοινώσεις αναφέρονται τα εξής;

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ (γενν.2004) (31/3/2017 14:20)

Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως προσέλθουν (με λευκή αθλητική περιβολή) 
την ΤΡΙΤΗ 4/4/2017 και ώρα 16.00 στο γήπεδο ΑΝΘΟΥΣΑΣ          ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ     

      Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ                   ΟΝΟΜΑ                                             ΣΩΜΑΤΕΙΟ 

1 ΚΟΚΚΙΝΟΣ Ν. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ
2 ΚΑΠΑΙ ΝΤΑΝ. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ
3 ΤΣΙΧΡΙΤΖΗΣ ΙΑΣΩΝ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
4 ΜΟΥΜΟΥΡΗΣ ΕΛΕΥ. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
5 ΚΟΣΤΙΚΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
6 ΓΩΓΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡ. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
7 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΦΟΙΒΟΣ Α.Ο. ΠΑΙΑΝΙΑΣ
8 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΧΡ. ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ
9 ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΤΑΥ. ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ
10 ΤΣΙΝΑΣ ΒΑΣ. ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
11 ΣΤΑΜΠΕΛΟΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
12 ΜΠΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧ. ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
13 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜ. ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
14 ΚΑΝΤΡΕΒΙΩΤΗΣ ΚΩΝ. Α.Ο. ΠΑΙΑΝΙΑΣ
15 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜ. Α.Ο. ΠΑΙΑΝΙΑΣ
16 ΓΚΛΑΡΑΣ ΒΑΣ. Α.Ο. ΠΑΙΑΝΙΑΣ
17 ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΘΑΝ. Α.Ο. ΠΑΙΑΝΙΑΣ
18 ΠΡΙΦΤΗΣ ΠΑΝ. Α.Ο. ΠΑΙΑΝΙΑΣ
19 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΕΜΜ. ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
20 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΔΗΜ. ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
21 ΜΠΑΚΑΣΕΤΑΣ ΚΩΝ. ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
22 ΜΑΜΑΣ  Π. ΩΡΩΠΟΣ
23 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΡ. ΩΡΩΠΟΣ
24 ΦΛΩΡΑΤΟΣ ΜΠΑ. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
25 ΡΙΖΟΣ ΣΠ. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
26 ΚΙΤΣΑΤΗΣ ΟΡ. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
27 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΚΡΥΟΝΕΡΙ
28 ΓΛΥΚΟΣ ΚΩΝ. ΚΡΥΟΝΕΡΙ
29 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
30 ΖΙΟΓΚΑΣ ΑΠ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
31 ΓΚΟΥΒΑΤΣΟΣ ΝΙΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
32 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝ. ΜΑΡΚΟ
33 ΛΥΡΙΤΗΣ ΔΗΜ. ΜΑΡΚΟ
34 ΛΑΖΑΡΟΣ ΓΙΑΝ. ΜΑΡΚΟ
35 ΚΟΝΤΟΣ ΚΩΝ. ΜΑΡΚΟ
36 ΒΑΒΟΥΛΙΔΗΣ ΧΡ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
37 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ. ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
38 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΝΙΚ. ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
39 ΛΟΥΜΑΝΗΣ ΣΠ. ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
40 ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛ. ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
41 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ. ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
42 ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ ΚΩΝ. ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
43 ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΙΩ. ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
44 ΚΟΝΤΟΕΣ Ι. ΚΑΛΥΒΙΑ
45 ΦΤΩΧΟΣ ΣΤΑΥ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
46 ΚΩΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩ. ΘΗΣΕΑΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ
47 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΤΑΜ. ΘΗΣΕΑΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ
48 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔ. ΘΗΣΕΑΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ
49 ΚΑΚΑΡΗΣ Σ. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
50 ΣΑΦΡΑΣ Ε ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
51 ΣΠΑΝΟΣ Ε ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
52 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
53 ΜΑΤΣΑΓΓΟΣ Μ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΣΤΙΣ ΚΛΗΣΕΙΣ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ  2004 ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΕΩΣ ΔΥΟ [2] ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ (γενν.2004) (31/3/2017 14:10)

Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως

 προσέλθουν (με λευκή αθλητική περιβολή) 

την ΤΡΙΤΗ 4/4/2017 και ώρα 15.00 στο γήπεδο ΑΝΘΟΥΣΑΣ

         ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ

 

 

 

      Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ                   ΟΝΟΜΑ                                             ΣΩΜΑΤΕΙΟ 

1

ΖΕΚΟΣ

Κ.

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

2

 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

Θ.

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

3

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝ.

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

4

ΓΙΟΡΚΟ

ΜΑΡ.

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

5

ΤΣΟΥΝΗΣ

ΗΛ.

ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ

6

ΠΛΑΤΣΑΤΟΥΡΑΣ

Ν.

ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ

7

ΚΟΡΩΝΙΑΣ

ΓΙΑΝ.

ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ

8

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΛΑΖ.

ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ

9

ΚΡΗΤΙΚΟΣ

ΑΝΤ.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

10

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ

Ν.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

11

ΡΟΚΑΣ

ΘΑΝ.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

12

ΓΙΩΡΓΑΛΑΣ

ΓΙΑΝ.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

13

ΓΑΡΙΔΑΣ

ΑΓΓ.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

14

ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΓΙΩΡ.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

15

ΜΠΕΚΟΣ

ΚΩΝ.

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

16

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 

ΣΤΕΦ.

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

17

ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ

ΓΙΑΝ.

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

18

ΧΡΙΣΤΙΝΗΣ

ΓΙΑΝ.

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

19

ΚΑΤΣΙΚΗΣ

ΣΤΑΜ.

Α.Ο. ΚΟΡΩΠΙ

20

ΘΕΟΧΑΡΗΣ

Ν.

Α.Ο. ΚΟΡΩΠΙ

21

ΣΠΥΡΑΚΟΣ

ΑΛΕΞ.

Α.Ο. ΚΟΡΩΠΙ

22

ΝΤΕΡΑΖΙΖΙΑΝ

 ΚΙΜ.

Α.Ο ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

23

ΡΙΖΟΣ

ΠΑΝ.

Α.Ο ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

24

ΛΟΥΚΑΣ

ΛΕΩΝ.

Α.Ο ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

25

ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ

ΓΙΩΡ.

Α.Ο ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

26

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΔΗΜ.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

27

ΤΣΟΥΧΛΑΡΑΚΗΣ

ΛΑΜΠ.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

28

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΖΑΧ.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

29

ΔΟΥΚΑΣ

ΚΩΝ.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

30

ΜΑΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝ.

ΝΚΗΤΕΣ  ΑΝΘΟΥΣΑΣ

31

ΜΠΕΡΚΗΣ

ΒΑΙΟΣ

Α.Ε. ΓΕΡΑΚΑ

32

ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΙΣ.

ΑΕ. ΓΕΡΑΚΑ

33

ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ

ΗΛΙΑΣ

Α.Ε.ΓΕΡΑΚΑ

34

ΚΩΣΤΑΚΗΣ

ΑΛΕΞ.

Α.Ε. ΓΕΡΑΚΑ

35

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝ.

Α.Ε. ΓΕΡΑΚΑ

36

ΣΛΑΒΙΔΗΣ

ΒΑΣ.

Α.Ε. ΓΕΡΑΚΑ

37

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΘΑΝ.

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

38

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΙΑΝ.

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

39

ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ

Ν.

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

40

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

ΚΩΝ.

ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

41

ΡΑΠΤΗΣ

ΠΑΝ.

ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

42

ΚΑΛΥΒΑΣ

ΘΩΜ.

ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

43

ΑΛΕΞΙΟΥ

Ν.

ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

44

ΒΑΜΒΑΚΟΥΛΑΣ

ΚΩΝ.

ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

45

ΚΑΡΕΛΙΩΤΗΣ

Γ.

ΚΑΛΥΒΙΑ

46

ΜΑΤΟΥΛΗΣ

Α.

ΚΑΛΥΒΙΑ

47

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ

Γ.

ΚΑΛΥΒΙΑ

48

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

Ε.

ΚΑΛΥΒΙΑ

49

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

Π.

ΚΑΛΥΒΙΑ

50

ΔΙΑΚΑΚΗΣ-ΣΟΥΛΙΩΤΑΚΗΣ

ΜΑΚΟΣ

ΚΑΛΥΒΙΑ

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΣΤΙΣ ΚΛΗΣΕΙΣ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ  2004 ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΕΩΣ ΔΥΟ [2] ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ (γενν.2003) (31/3/2017 13:55)

Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως προσέλθουν (με λευκή αθλητική περιβολή)
την ΤΡΙΤΗ 04/04/2017 και ώρα 15.00 στο γήπεδο Ν.ΜΑΚΡΗΣ (Εθνικού) για Προπόνηση.     
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟ  
1 ΚΑΛΦΑΚΑΚΟΣ Ν ΚΑΛΥΒΙΑ
2  ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ. ΠΑΙΑΝΙΑΣ 
3 ΚΟΥΤΣΟΜΠΙΝΑΣ ΕΥΦΡ Α.Ο. ΠΑΙΑΝΙΑΣ  
4 ΡΟΡΗΣ ΔΗΜ                    Α.Ο. ΠΑΙΑΝΙΑΣ  
5  ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ   ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ 
6 ΚΑΣΤΗΣ Π.                                  ΓΛΥΚΑΝΕΡΑ
7 ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΑΛ. ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
8 ΜΑΓΓΙΝΑΣ Α ΕΘΝΙΚΟΣ Ν ΜΑΚΡΗΣ
9  ΤΣΙΛΙΑΚΟΣ                      ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ   
10 ΚΑΚΑΡΗΣ Δ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν ΜΑΚΡΗΣ
11 ΠΑΠΑΜΑΥΡΟΣ Γ. ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ   
12 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
13 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Ν.  ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
14 ΤΣΑΚΩΝΑΣ Π ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
15 ΚΟΣΚΙΝΙΩΤΗΣ Γ ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
16 ΤΟΛΟΥΜΙ ΟΡ ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
17 ΤΕΡΖΗΣ Μ. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
18 ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΑΓΓ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
19 ΓΚΙΖΕΛΗΣ Δ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
20 ΛΙΒΑΣ ΕΛΕΥΘ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
21 ΚΑΡΑΜΠΙΕΤ ΧΡ. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
22 ΑΘΗΝΑΙΟΣ Ν.  ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ  
23 ΝΟΥΣΗΣ Ν ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
24 ΑΡΙΔΑΣ Χ ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
25 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ν ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ 
26 ΡΕΚΚΑ   ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
27 ΦΩΤΕΙΝΗΣ   ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
28 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΝΤ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
29 ΘΕΟΔΩΡΟΥ Ρ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
30 ΚΟΝΤΙΖΑΣ   ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
31 ΘΕΟΤΙΚΟΣ Φ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
32 ΡΟΜΠΟΛΑΣ Κ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
33 ΣΙΑΤΗΣ Β ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
34 ΚΑΡΑΜΠΙΕΤ ΣΕΡΓΙΟΣ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
35 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Σ ΚΡΥΟΝΕΡΙ
36 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ ΚΡΥΟΝΕΡΙ
37 ΠΑΠΟΥΚΑΣ ΑΛ ΚΡΥΟΝΕΡΙ

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ (γενν.2002) (31/3/2017 13:40)

Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως προσέλθουν (με λευκή αθλητική περιβολή) 
την ΠΕΜΠΤΗ 06/04/2017 και ώρα 16.15 στο γήπεδο ΑΝΘΟΥΣΑΣ   ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ.     

      Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ                   ΟΝΟΜΑ                                             ΣΩΜΑΤΕΙΟ 

1 ΧΟΝΤΑΙ ΑΠ ΜΑΡΚΟ
2 ΠΡΟΚΟΣ Α. ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ
3 ΤΣΙΛΙΚΙΡΓΙΑΝ Μ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
4 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ. ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ
5 ΛΙΟΥΜΗΣ Α. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
6 ΜΑΡΚΑΝΤΑΣΗΣ Β. ΑΠΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
7 ΣΥΓΚΟΥΝΑΣ Α. ΑΠΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
8 ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Ι. ΑΠΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
9 ΣΙΣΚΟΣ Χ. Α.Ο ΑΥΛΩΝΑ
10 ΓΙΟΚΑΡΗΣ Δ. ΔΟΞΑ  ΑΝΟΙΞΗΣ
11 ΚΑΤΡΑΒΑΣ Π. ΔΟΞΑ  ΑΝΟΙΞΗΣ
12 ΛΑΜΨΙΑΣ Κ. ΔΟΞΑ  ΑΝΟΙΞΗΣ
13 ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Π. ΔΟΞΑ  ΑΝΟΙΞΗΣ
14 ΛΕΚΚΑΣ Α. ΔΙΟΝΥΣΟΣ
15 ΓΚΟΥΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
16 ΤΣΑΙΝΗΣ Ι. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
17 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ Ε. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
18 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
19 ΚΑΤΣΑΡΙΔΗΣ Κ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
20 ΛΙΑΤΙΦΗΣ Ι.-Π ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
21 ΜΠΟΥΚΗΣ Κ. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
22 ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ Σ. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
23 ΤΟΡΝΙΚΙΔΗΣ Χ. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
24 ΣΤΡΑΒΟΜΥΤΗΣ Γ. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
25 ΜΟΥΚΑΝΗΣ Α. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
26 ΜΠΑΣΤΟΥΝΑΣ Γ. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
27 ΠΑΠΠΑΣ Σ.-Ν ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
28 ΓΙΑΒΗΣ ΑΘ. ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
29 ΣΙΔΕΡΗΣ Ν. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
30 ΣΑΦΡΑΣ Ν. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
31 ΤΣΙΑΜΟΥΡΤΑΣ Ζ ΚΑΛΥΒΙΑ
32 ΠΟΥΛΟΣ Γ. ΚΑΛΥΒΙΑ
33 ΚΕΚΚΡΙΔΗΣ Π. ΚΑΛΥΒΙΑ
34 ΜΑΚΡΟΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.-Π ΠΡΩΤΕΑΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
35 ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ Δ. Α.Ο ΚΟΡΩΠΙΟΥ
36 ΠΙΤΣΙΚΑΛΗΣ Γ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
37 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Σ. ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
38 ΜΠΕΛΛΟΣ Δ. ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
39 ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ Γ.-Χ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
40 ΘΕΟΔΩΡΟΥ Ι.-Ν Α.Π.Σ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΒΑΡΗΣ
41 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Κ. ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
42 ΠΕΤΡΟΥ Γ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
43 ΜΠΕΛΑΒΡΑΚΗΣ ΑΣΤ. ΚΥΑΝΟΥΣ  ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
44 ΦΕΡΚΟ ΜΑΡ. ΚΥΑΝΟΥΣ  ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
45 ΛΟΥΠΕΤΗΣ Κ. ΚΥΑΝΟΥΣ  ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
46 ΓΙΟΧΑΝΣΟΝ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Π. ΚΥΑΝΟΥΣ  ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ

 ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ (γενν.2002) (31/3/2017 13:15)

Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως προσέλθουν (με λευκή αθλητική περιβολή) 
την ΠΕΜΠΤΗ 06/04/2017 και ώρα 15.00 στο γήπεδο ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ.     

      Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ                   ΟΝΟΜΑ                                             ΣΩΜΑΤΕΙΟ 

1 ΚΟΚΚΟΤΟΣ Θ. Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ
2 ΜΑΝΕΣΗΣ Ν. Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ
3 ΓΑΡΙΔΑΣ Α. Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ
4 ΑΛΕΞΙΟΥ Φ. Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ
5 ΒΙΝΙΟΣ Κ. Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ
6 ΔΡΕΤΤΑΣ Γ. ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
7 ΜΑΤΣΑΣ Γ. ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
8 ΒΕΛΕΓΡΑΚΗΣ Γ. ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
9 ΚΑΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ. Α.Ε   ΓΕΡΑΚΑ
10 ΜΠΑΡΔΑΤΣΟΓΛΟΥ Μ. Α.Ε   ΓΕΡΑΚΑ
11 ΤΑΝΓΚΟΥ Ε. Α.Ε   ΓΕΡΑΚΑ
12 ΤΖΕΜΠΕΛΙΚΟΣ  Ι. Α.Ο ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
13 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. Α.Ο ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
14 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡ. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
15 ΠΟΥΛΙΔΗΣ Π. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
16 ΚΟΥΡΑΤΗΣ Α. Α.Ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
17 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔ. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
18 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
19 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
20 ΨΗΛΙΑΚΟΣ Δ. ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
21 ΠΡΟΥΣΑΛΗΣ Α. ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
22 ΚΟΥΣΟΥΛΗΣ   Κ. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ
23 ΑΖΑΛ  ΚΑΝ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ
24 ΓΕΡΑΜΑΝΗΣ Δ. ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
25 ΘΕΟΧΑΡΗΣ Κ ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
26 ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ Ν. ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
27 ΚΟΖΑΝΙΔΗΣ Π. ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
28 ΓΕΡΑΜΑΝΗΣ Ν. ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
29 ΤΣΑΚΟΣ Λ ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
30 ΒΙΤΣΙΟΣ Π. ΑΤΛΑΝΤΙΣ
31 ΑΔΑΜΙΔΗΣ Χ. ΑΤΛΑΝΤΙΣ
32 ΧΡΟΝΗΣ Σ.-Φ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
33 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Ν. ΑΤΛΑΝΤΙΣ
34 ΚΥΡΙΑΚΟΥ Ν. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
35 ΜΠΑΡΟΥΣ Ε.-Γ ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ
36 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Π. ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ
37 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓ ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
38 ΛΟΥΚΑΣ Ν ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
39 ΤΖΙΑΤΖΟΣ Κ. ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ
40 ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ Χ. ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ
41 ΑΒΡΑΜΠΟΣ Θ ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
42 ΓΑΝΤΖΟΥΛΑΣ Α. ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ
43 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Α. ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ
44 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Α. ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ
45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Β. ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ
46 ΤΣΑΛΑΚΟΥ Α. ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ
47 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ν. ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ
48 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
49 ΝΤΕΛΗΣ ΣΕΡ ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

 

Related posts

Ο έμπειρος προπονητής Λουκάς Λουκίδης αναλαμβάνει τις Κ-12 και Κ-10 του ΑΣ Ποντίων Δραπετσώνας

Abola Team 2

Σούπερ τουρνουά ποδοσφαίρου ακαδημιών Lake PLASTIRAS 2018 16-26 Ιουνίου

Abola Team 3

Άλλη δυναμική στις Ακαδημίες του Σαρωνικού μετά τη συνεργασία με Ατρόμητο

Ρένος Γιαμπουράς