12.9 C
Αθήνα
Νοέμβριος 30, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (1/4) στην ΕΠΣΑ

Στα παιχνίδια του Σαββάτου (1/4) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΕΥΚΗ – ΡΟΥΦ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ. 1-0
2. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 01/04/17 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ. 1-2
4. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 3-0
5. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 01/04/17 16:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 1-2
6. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 1-0
7. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 1-0
8. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Σάββατο 01/04/17 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 0-0
9. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε. 1-0
10. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 1-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 01/04/17 16:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 4-2
12. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 2-1
13. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 2-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-3
15. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 2-1
16. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 01/04/17 16:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π. 0-0
17. ΠΟΨ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ. 1-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΖΗΣΗΣ Δ., ΖΥΓΑΣ Π. 1-2
19. ΑΦΟΒΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 3-6
20. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 1-2
21. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ. 2-0
22. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-1
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 01/04/17 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΑΚΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α. 1-3
24. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 1-5
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 0-3
26. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 01/04/17 16:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν. 0-5
27. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-2
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 01/04/17 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-1
Νέων 7ος Όμιλος 2ος Γύρος

Related posts

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου στην Αθήνα

Ρένος Γιαμπουράς

Πυλαρινός Διονύσης (Δάφνη Π. Φαλήρου): “Σημαντικό που κρατήσαμε το μηδέν” (vid)

Κωνσταντίνος Ράπτης

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (17 και 18/3) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3