11.3 C
Αθήνα
Νοέμβριος 25, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (1/4) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματς του Σαββάτου (1/4) στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Βάρης Τετάρτη 29/03/17 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΔΑΒΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
2-1
2. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Τετάρτη 29/03/17 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
3-1
3. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 01/04/17 16:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
3-1
Β Κατηγορία
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Γέρακα Τετάρτη 29/03/17 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2-1
5. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Σταμάτας Τετάρτη 29/03/17 16:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
0-1
6. ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Άνοιξης Τετάρτη 29/03/17 16:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
3-0
7. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Παλαιάς Φώκαιας Τετάρτη 29/03/17 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
2-0
8. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Βουλιαγμένης Τετάρτη 29/03/17 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
1-3
9. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Ραφήνας Τετάρτη 29/03/17 16:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-0
10. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Διονύσου Τετάρτη 29/03/17 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΤΣΑΝΙΚΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ)
0-1
11. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Καλυβίων Τετάρτη 29/03/17 16:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΒΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ)
2-1
12. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 01/04/17 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
2-3
13. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Κουβαρά Σάββατο 01/04/17 16:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
0-4
14. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 01/04/17 16:30 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
1-1
15. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Διονύσου Σάββατο 01/04/17 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
1-3
Γ Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Καλάμου Σάββατο 01/04/17 16:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΛΙΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
1-0
17. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Δροσιάς Σάββατο 01/04/17 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ)
2-0

Related posts

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Κυπέλλου (Τετάρτη 15/11) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Οι διαιτητές για τους τελικούς Πρωταθλήματος και Κυπέλλου Παμπαίδων και η επισήμανση της ΕΠΣΑΝΑ για το πάρτι PARTY JUNIOR PROJUNIOR

Abola Team 3

Είπαν ναι στη συνένωση ενώπιον του δημάρχου Λαυρεωτική και Ολυμπιακός Λαυρίου-Εμμένει στη αρνητική του στάση προς το παρόν ο Παλλαυρεωτικός

Abola Team 2