13.1 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 4, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (1 & 2/4) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (1 & 2/4) στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Βάρης Τετάρτη 29/03/17 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΔΑΒΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
2-1
2. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Τετάρτη 29/03/17 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
3-1
3. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 01/04/17 16:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
3-1
4. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 02/04/17 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2-1
5. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Βάρης Κυριακή 02/04/17 16:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΦΑΜΕΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
3-1
6. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 02/04/17 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
1-2
7. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Κυριακή 02/04/17 16:30 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
2-0
8. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 02/04/17 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
1-1
9. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 02/04/17 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΦΕΤΖΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗ)
2-2
10. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Κρυονερίου Κυριακή 02/04/17 16:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
1-2
Β Κατηγορία
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Γέρακα Τετάρτη 29/03/17 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2-1
12. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Σταμάτας Τετάρτη 29/03/17 16:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
0-1
13. ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Άνοιξης Τετάρτη 29/03/17 16:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
3-0
14. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Παλαιάς Φώκαιας Τετάρτη 29/03/17 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
2-0
15. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Βουλιαγμένης Τετάρτη 29/03/17 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
1-3
16. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Ραφήνας Τετάρτη 29/03/17 16:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-0
17. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Διονύσου Τετάρτη 29/03/17 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΤΣΑΝΙΚΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ)
0-1
18. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Καλυβίων Τετάρτη 29/03/17 16:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΒΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ)
2-1
19. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 01/04/17 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
2-3
20. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Κουβαρά Σάββατο 01/04/17 16:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
0-4
21. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 01/04/17 16:30 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
1-1
22. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Διονύσου Σάββατο 01/04/17 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
1-3
23. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ Αφιδνών Κυριακή 02/04/17 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
0-3
24. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 02/04/17 16:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
3-1
25. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 02/04/17 16:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-1
26. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Νέων Παλατίων Κυριακή 02/04/17 16:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
1-0
Γ Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Καλάμου Σάββατο 01/04/17 16:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΛΙΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
1-0
28. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Δροσιάς Σάββατο 01/04/17 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ)
2-0
29. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 02/04/17 16:30 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .)
4-1
30. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Αυλώνα Κυριακή 02/04/17 16:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΓΚΩΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
0-1
31. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 02/04/17 16:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
2-0
32. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Ανθούσας Κυριακή 02/04/17 16:30 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΨΑΡΡΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
0-0

Related posts

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 10 και 11/11 στην ΕΠΣΑΝΑ

Ρένος Γιαμπουράς

Κυπελλούχος ΕΠΣΑΝΑ στους Νέους ο Αχαρναϊκός

Το γύρισε η Άνοιξη

Βασίλης Θεόκλητος