11 C
Αθήνα
Νοέμβριος 26, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (1 & 2/4) στην ΕΠΣΔΑ

Στους αγώνες του Σαββατοκύριακου (1 & 2/4) στην ΕΠΣΔΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΒΥΖΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 01/04/17 17:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )
1-3
2. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 01/04/17 17:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
7-0
3. ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 01/04/17 17:00 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΠΟΥΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ )
3-1
4. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σάββατο 01/04/17 17:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
2-2
5. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 01/04/17 17:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ) 
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ )
2-2
6. ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 02/04/17 17:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΙΠΗ Β., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΠΟΥΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
 
7. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 02/04/17 17:00 HABILAJ A., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
4-1
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΊΑΣ 
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 01/04/17 17:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
4-0
9. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 02/04/17 13:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ)
5-4
10. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 02/04/17 17:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΠΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
2-1
11. ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 02/04/17 17:00 ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-7
12. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 02/04/17 17:00 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΠΑΥΛΟΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ)
2-5

Related posts

Με Κώστα Χατζηπαπά ενισχύθηκε ο Βύζας

Abola Team 2

Κλήσεις στις Μικτές Παίδων και Νέων της ΕΠΣΔΑ για την Δευτέρα 14/5

Abola Team 3

«Τσέκαρε» το «εισιτήριο» ο Πανελευσινιακός

Nάσος Φακίδης