12.6 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 2, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (8 & 9/4) στην ΕΠΣΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (8 & 9/4) στην ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

Σάββατο 8/4

Α’ κατηγορία

2ος όμιλος: 16:30: Δημοτικό Στάδιο Βύρωνα: Αθηναϊκός-Άγιαξ Ταύρου, Αγ. Παρασκευής: Αγ. Παρασκευή-Καματερό, Χαλανδρίου: Χαλάνδρι-Δόξα Βύρωνος, Χολαργού Α’: Χολαργός-Πανερυθραϊκός, Ηφαίστου: ΑΟ Περιστερίου-Τράχωνες, Ηλιούπολης Α’: Ηλιούπολη-Αιγάλεω, Ηλιούπολης Β’: Διάνα Ηλιούπολης-Σούρμενα.

Β’ κατηγορία

1ος όμιλος: 15:30: Περιστερίου (Χωράφας): Ανθούπολη-Λυκόβρυση, 16:30: Νέας Ιωνίας: Νέα Ιωνία-Χρυσούπολη, Χρυσούπολης: Άμιλλα Περιστερίου-Αθηναϊδα, Αγ. Δημητρίου: Αγ. Δημήτριος-Ειρήνη Πετρ/λης, Πετρούπολης Γ’ (Γρηγορίου): Κεραυνός Πετρ/λης-Φοίνικας Περιστερίου.

2ος όμιλος: 16:30: Ακαδημία Πλάτωνος: Αττικός-Άτταλος.

3ος όμιλος: 16:30: Κυψέλης (Αλεπότρυπας): Αμπελόκηποι-ΑΟ Ιλίου, Αγ. Αναργύρων: Ελπίδα Αγ. Αναργύρων-Πανθησειακός, Ρουφ: Πετράλωνα-Άφοβος, Ελληνικού: Αρμενική-ΠΑΣ Γαλάτσι, Καλαμακίου Αλίμου Β’: Καλαμάκι-Τερψιθέα, Παλ. Φαλήρου (Σ. Αγγελόπουλος): Κοψαχείλα-Ποσειδώνας Γλυφάδας, Μελισσίων: Τριφυλλιακός-Θύελλα Αγ. Δημητρίου, Γουδή: Αγ. Θωμάς-Μελίσσια.

Γ’ κατηγορία:

2ος όμιλος: 16:30: Νήαρ Ήστ: Φωστήρας Καισαριανής-ΠΑΣ Αθηνών 1966, Ηρακλείου: Ερμής Ειρ. Ηρακλείου-Λαύρα Αργυρούπολης, Ζηρίνειου: Κηφισιά 2010-Ιεράπολη.

3ος όμιλος: 16:30: Ιλίου: ΑΕ Ιλίου-Πανιώνιος Καισαριανής, ΔΑΚ Αιγάλεω: Διαγόρας Αιγάλεω-Τόλμη Περιστερίου.

4ος όμιλος: 16:30: Καισαριανής (Μ. Κρητικόπουλος): Εθνικός Αστέρας-Αναγέννηση Πετρούπολης, Υμηττού: Υμηττός-Θύελλα Περιστερίου.

Κυριακή 9/4

Α’ κατηγορία

1ος όμιλος: 11:00: Ταύρου Β’ (Χ. Παυλίδης): Αγ. Ελεούσα-Δάφνη Παλ. Φαλήρου, 16:30: Γλυφάδας: ΑΟ Γλυφάδας-Φωστήρας Ηλιούπολης, Καισαριανής (Μ. Κρητικόπουλος): Μικρασιατικός-Θρίαμβος Αθ., Χαϊδαρίου (Τ. Χαραλαμπίδης): Θρίαμβος Χαϊδαρίου-Πεύκη, Ρουφ: Ρουφ-Χαϊδάρι, Αργυρούπολης Β’: ΓΣ Αργυρούπολης-Χαραυγιακός, Ηρακλείου: ΑΕ Ηράκλειο-Ήφαιστος Περ., Βριλησσίων: Κένταυρος Βριλησσίων-Παπάγος.

2ος όμιλος: 16:30: Αγ. Αναργύρων: Αγ. Ανάργυροι-Άρης Πετρούπολης.

Β’ κατηγορία

1ος όμιλος: 16:30: Βριλησσίων: Βριλήσσια-Ιλίσια 2004, Ρουφ: Ένωση Βοτανικού-ΓΣ Καισαριανής, Ηλιούπολης Β: Βύρων-Παράδεισος.

2ος όμιλος: 11:00: Νέας Ιωνίας: Κορωνίδα-Ατρόμητος Χαλανδρίου, 16:30: Ακαδημία Πλάτωνος: Κολωνός-Ολυμπιακός Λιοσίων, Ιλίου: Ιάσων-ΑΟΝ Αργυρούπολης, Νέας Ιωνίας: Ελευθερούπολη-Αστέρας Ζωγράφου, Κ. Χαλανδρίου: Απόλλων Χαλανδρίου-Παλ. Φάληρο, Χολαργού Β’: Άρης Χολαργού-Αλσούπολη, Μελισσίων: Νεοπεντελικός-ΠΟΨ.

Γ’ κατηγορία

1ος όμιλος: 11:00: Καλαμακίου Αλίμου Β’: Νέα Σμύρνη-ΑΕ Αιγάλεω, Παλ. Φαλήρου (Σ. Αγγελόπουλος): Ταταύλα-Κεραμεικός, Κυψέλης (Αλεπότρυπας): Άτλας Κυψέλης-Ηρακλής Περιστερίου, Υμηττού: Άτλας-Πέρα Κλούμπ, 16:30: Αιγάλεω (Ορυζομύλων): Κρόνος Αιγάλεω-Φοίνικας Καλλιθέας, Ηφαίστου: Ιπποκράτης-Αστέρας Εξαρχείων.

2ος όμιλος: 11:00: Περιστερίου (Χωράφας): Πράσινα Πουλιά-Ορφέας Αιγάλεω, 13:30: Ακαδημία Πλάτωνος: Πλάτων-Προμηθέας, 16:30: Χρυσούπολης: Κηπούπολης-Λέοντες.

3ος όμιλος: 11:00: Μετ/σης Λυκόβρυσης: Νέα Ζωή Μετ/σης-Γαλαξίας, Πετρούπολης Γ’ (Γρηγορίου): Αίμος Πετρ/λης-Δάσος Χαϊδαρίου, Αγ. Αναργύρων: Χαλκηδονικός-ΑΕ Μεταμόρφωσης, Ακαδημία Πλάτωνος: ΑΟ Κωφών-Λαρισαϊκός, Ηφαίστου: ΑΕ Περιστερίου-Ολυμπιακός Κυψέλης.

4ος όμιλος: 10:30: Ρουφ: Δάφνη Αθηνών-Νίκη Αλίμου, 11:00: Χαϊδαρίου (Τ. Χαραλαμπίδης): Αστέρας Χαϊδαρίου-Μαρούσι, 13:45: Κυψέλης (Αλεπότρυπας): Κρόνος Αθηνών-Απόλλων Περιστερίου, 16:30: Γκυζιακός-Αίας Αθηνών.

ΦΩΤΗΣ ΚΑΤΣΟΥΦΗΣ

 

 

 

Related posts

ΕΠΣ Αθηνών: Άμεση υποβολή δηλώσεων συμμετοχής!

Ρένος Γιαμπουράς

Ο Βασίλης Παπαδόπουλος νέος τεχνικός στον ΠΟΨ με βοηθό προπονητή τον Δημήτρη Βερρόπουλο

Abola Team 3

Πρεμιέρα για την Διάνα Ηλιούπολης

Abola Team 2