11.6 C
Αθήνα
Νοέμβριος 25, 2020
Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Οι διαιτητές στα ματς της 25ης αγωνιστικής στην Γ’ Εθνική

Στα ματς της 25ης αγωνιστικής στην συναρπαστική Γ’ Εθνική, ορίστηκαν οι εξής διαιτητές:

Συγκεκριμένα, η ΚΕΔ ανακοίνωσε τους διαιτητές που διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 25ης αγωνιστικής και στους τέσσερις ομίλους της Γ’ Εθνικής.

Γ’ Εθνική – 25η αγωνιστική
Κυριακή 9/4 – 15:00

 

1ος όμιλος

ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ: Μαυρίδης, Μίσκος-Ταγκαλίδης (Πέλλας)
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ: Τάσης, Παπαλαζάρου-Λιόντος (Ηπείρου)
ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ – ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: Γεωργιτσόπουλος, Κουβαλάκης-Τσακίρης (Δράμας)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ: Τζήλος, Γκάγκας-Παπαδημητρίου (Λάρισας)
ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΝΑΟΥΣΑ: Τσαλουχίδης (Κιλκίς), Πασσαλής-Χρυσαΐδης (Χαλκιδικής)
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ: Τσιαουσίδης, Παπαδόπουλος-Κουφός (Μακεδονίας)

Ρεπό Καβάλα

2ος όμιλος

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ: Μίσσας, Αλεξόπουλος-Μπάλας (Τρικάλων)
ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ – ΜΑΥΡΟΙ ΑΕΤΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡ.: Βρέσκας, Κελεσίδης-Παπαδάκης (Ημαθίας)
ΑΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ (15:00): Μπαϊρακτάρης, Τσολακίδης-Βαξαβανέλλης (Αθηνών)
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ: Λυμπούδης, Τσιότσιος-Τοροσιάδης (Μακεδονίας)
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ: Διώτης (Ευρυτανίας), Κουτρομάνος-Βαλλιάνος (Αιτωλοακαρνανίας)
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ: Μπεκιάρης (Καρδίτσας), Ακρίβος-Πατέστος (Λάρισας)
ΠΥΔΝΑ ΚΙΤΡΟΥΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ: Τσιμεντερίδης, Παπαδόπουλος-Τζιουβάρας (Κοζάνης)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΑ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ: Καλύβας, Νικολακόπουλος-Τσιρογιάννης (Αχαΐας)

3ος όμιλος

ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ: Ρούσσος, Σπηλιώτης-Μπουρτζοβίτης (Κορινθίας)
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ: Μαχαίρας, Σταυρόγλου (Αθηνών)-Παναγάκος (Λακωνίας)
ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ: Τζαμουτζαντώνης, Καλογερόπουλος (Χίου)-Αλεξόπουλος (Πειραιά)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ: Αγγελάκος, Τσούκας-Σταματόπουλος (Αρκαδίας)
ΑΧΑΪΚΗ – ΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ: Αδαμόπουλος, Ψάρρης (Ζακύνθου)-Λιάπης (Ηλείας)
ΑΟ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ: Καρυοφύλλης, Κεφαλιάκος (Πειραιά)-Τσιμπρίδης (Σάμου)
ΘΗΒΑ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ: Παπαδόπουλος, Χατζηκαμαγιάννης-Δέλχας (Εύβοιας)

Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

4ος όμιλος

ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ – ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ (13:00): Κουναλάκης (Ηρακλείου), Σγουράκης-Βογιατζιδάκη (Πειραιά)
ΙΩΝΙΚΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ: Ζαράνης (Κυκλάδων), Δέτση-Αραβίδης (Αθηνών)
ΚΗΦΙΣΙΑ – ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ: Ατσικνούδας (Δωδεκανήσου), Τσαλίκογλου (Ανατολικής Αττικής)-Πετεινάτος (Χίου)
ΙΑΛΥΣΟΣ – ΠΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ (Σάββατο 8/4-15:00): Μπακογιάννης, Λιαμπότης-Λεοντακιανάκος (Αθηνών)
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ: Κοκκινάκης (Λασιθίου), Λιοδάκης-Φραγκιαδάκης (Ρεθύμνου)
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ: Σφέτσιας (Σάμου), Ζερβάκης-Μουμπογιατζόγλου (Πειραιά)
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ: Κόλλιας, Λέκκας (Αργολίδας)-Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)

Ρεπό: Ρόδος

Related posts

Γ’ Εθνική: Οι σκόρερ του 3ου ομίλου

Ρένος Γιαμπουράς

Απέκτησε Σταμούλη ο Ηλυσιακός

Abola Team 2

Τον γκολκίπερ Γεωργίου απέκτησε ο Ερμής Ζωνιανών

Abola Team 2