16.2 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 4, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Διαιτητές & παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (8 & 9/4) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑΝΑ, ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

Α Κατηγορία(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βούλας Σάββατο 08/04/17 16:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΧΟΙΚΑΣ Σ.(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )(Παρατηρητής: ΒΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ)  
2. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 08/04/17 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)  
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 08/04/17 16:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)  
4. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Ανθούσας Σάββατο 08/04/17 16:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.(Παρατηρητής: ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)  
5. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Μαραθώνα Κυριακή 09/04/17 16:30 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)  
6. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Κερατέας Κυριακή 09/04/17 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ.(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)  
7. ΜΑΡΚΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Μαρκόπουλου Κυριακή 09/04/17 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)  
8. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 09/04/17 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)  
Β Κατηγορία(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 08/04/17 00:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)  
10. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Άνοιξης Σάββατο 08/04/17 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΒΑΛΛΑΣ Γ.(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)  
11. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 08/04/17 16:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)  
12. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Ραφήνας Σάββατο 08/04/17 16:30 ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)  
13. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Καλυβίων Σάββατο 08/04/17 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)  
14. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 09/04/17 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)  
15. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Γέρακα Κυριακή 09/04/17 16:30 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ -)(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)  
16. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Αναβύσσου Κυριακή 09/04/17 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Γ.(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)  
Γ Κατηγορία(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Γέρακα Σάββατο 08/04/17 16:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)  
18. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 09/04/17 16:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)  
19. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Νέας Μάκρης Κυριακή 09/04/17 16:30 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)  
20. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Πολυδενδρίου Κυριακή 09/04/17 16:30 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΨΑΡΡΟΣ Α., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)(Παρατηρητής: ΤΣΑΔΑΡΗΣ .)  
21. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Γραμματικού Κυριακή 09/04/17 16:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)  
22. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Βούλας Κυριακή 09/04/17 16:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

Related posts

Γ. Τσούνης: Θα κάνει αυτό που πρέπει ο ΑΟ Ατλαντίς στο δύσκολο ματς με την Λαυρεωτική

Abola Team 3

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Κυπέλλου (Τετάρτη 18/10) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Πλήρης αντιακατάσταση του τάπητα στα Γλυκά Νερά

Abola Team 3