11.8 C
Αθήνα
Νοέμβριος 28, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (8 & 9/4) στην ΕΠΣΑ

Τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (8 & 9/4) στην ΕΠΣΑ θα διευθύνουν οι εξής διαιτητές:

A Κατηγορία 1ος Όμιλος(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 09/04/17 11:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.  
2. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 09/04/17 11:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.  
3. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 09/04/17 16:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΧΙΟΝΗΣ Α.  
4. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 09/04/17 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.  
5. ΡΟΥΦ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 09/04/17 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.  
6. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 09/04/17 16:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.  
7. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 09/04/17 16:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.  
8. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 09/04/17 16:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
10. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.  
11. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.  
12. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.  
13. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.  
14. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.  
15. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΣΤΑΜΟΣ Μ.  
16. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 09/04/17 16:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.  
18. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.  
19. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 08/04/17 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.  
20. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
21. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 08/04/17 16:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.  
22. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.  
23. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 09/04/17 13:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.  
24. ΒΥΡΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 09/04/17 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.  
26. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 09/04/17 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.  
27. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 09/04/17 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.  
28. ΙΑΣΩΝ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 09/04/17 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.  
29. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 09/04/17 16:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.  
30. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 09/04/17 16:30 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.  
31. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 09/04/17 16:30 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.  
32. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΠΟΨ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 09/04/17 16:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.  
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 08/04/17 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.  
34. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.  
35. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΦΟΒΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
36. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.  
37. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.  
38. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 08/04/17 16:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΕΤΣΗ Μ.  
39. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.  
40. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΙΣΣΑ Α.  
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 09/04/17 11:00 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.  
42. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 09/04/17 11:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.  
43. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 09/04/17 11:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.  
44. ΑΡΙΩΝ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 09/04/17 11:00 ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.  
45. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 09/04/17 16:30 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΓΑΚΗΣ Α.  
46. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 09/04/17 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.  
48. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.  
49. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.  
50. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 09/04/17 11:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
51. ΠΛΑΤΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 09/04/17 13:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.  
52. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 09/04/17 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ.  
54. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 08/04/17 16:30 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.  
55. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 09/04/17 11:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΔΗΜΑΣ Ν.  
56. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 09/04/17 11:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.  
57. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 09/04/17 11:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.  
58. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 09/04/17 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.  
59. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 09/04/17 11:00 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.  
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 08/04/17 16:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.  
61. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 08/04/17 16:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.  
62. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 09/04/17 10:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.  
63. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 09/04/17 11:00 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
64. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 09/04/17 13:45 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.  
65. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 09/04/17 16:30 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.

Related posts

Αποτελέσματα σε πρωινά-Κυριακάτικα (8/10) παιχνίδια στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Σαββατοκύριακο γεμάτο δράση για τις ακαδημίες του Ολυμπιακού Λαμπρινής-Γαλατσίου

Abola Team 3

Ανανέωσαν οι Αγ. Ανάργυροι με Ισίδωρο Σταυριανό

Abola Team 3