13.8 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 4, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (8 & 9/4) στον Πειραιά

Για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου (8 & 9/4) στον Πειραιά ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
 
  ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 08/04/17 17:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)  
  ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 08/04/17 17:00 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΡΙΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)  
  ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 08/04/17 17:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  
  ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 08/04/17 17:00 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
  ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 08/04/17 17:00 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
  ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 09/04/17 17:00 ΣΠΑΘΑΣ Η., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)  
  ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 09/04/17 17:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
 
  ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 08/04/17 17:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  
  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 08/04/17 17:00 ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΦΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 08/04/17 17:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΒΑΛΒΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)  
  ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 08/04/17 17:00 ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)  
  ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 08/04/17 17:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)  
  ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑ Σάββατο 08/04/17 17:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
  ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 09/04/17 14:15 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)  
  ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 09/04/17 14:30 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .)  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
 
  ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 09/04/17 12:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΡΑΠΤΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
  ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 09/04/17 12:00 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)  
  ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 09/04/17 12:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)  
  ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 09/04/17 12:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)  
  ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 09/04/17 12:00 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
  ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 09/04/17 12:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
  ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 09/04/17 12:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 09/04/17 14:30 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)  
  ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 09/04/17 14:30 ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΜΑΡΤΣΕΛΟΣ Θ. (Παρατηρητής: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ)  
  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 09/04/17 14:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)  
  ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 09/04/17 14:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΜΑΥΡΕΛΗΣ .)  
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 09/04/17 14:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)  
  ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 09/04/17 14:30 ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ .)  
Γ Κατηγορία(26η αγωνιστική)
 
  ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 08/04/17 17:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)  
  ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 08/04/17 17:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)  
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 09/04/17 17:00 ΡΙΖΟΣ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .)  
  ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 09/04/17 17:00 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΣΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)  
  ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 09/04/17 17:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)  
  ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 09/04/17 17:00 ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΜΑΝΗΣ Α., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)

Related posts

Μεγάλη επιτυχία η ημερίδα για τις υποδομές ποδοσφαίρου

Ρένος Γιαμπουράς

Αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής της ΕΠΣ Πειραιά

Abola Team 3

Τα σημερινά (5/1/2020) αποτελέσματα στην ΕΠΣΠ

Abola Newsroom