15.4 C
Athens
Νοέμβριος 20, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (8/4) στον Πειραιά

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (8/4) στον Πειραιά σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 08/04/17 17:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 3-1
2. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 08/04/17 17:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΡΙΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 3-2
3. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 08/04/17 17:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 5-0
4. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 08/04/17 17:00 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-1
5. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 08/04/17 17:00 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 08/04/17 17:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 1-0
7. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 08/04/17 17:00 ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΦΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 4-1
8. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 08/04/17 17:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΒΑΛΒΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 3-0
9. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 08/04/17 17:00 ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 2-0
10. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 08/04/17 17:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 3-0
11. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑ Σάββατο 08/04/17 17:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 7-0
Γ Κατηγορία
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 08/04/17 17:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 2-1
13. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 08/04/17 17:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 1-2

Related posts

Οι ποινές παικτών στον Πειραιά

Abola Team 3

Με Μοδινό στην τεχνική της ηγεσία η Αστυπάλαια Κορυδαλλού

Abola Team 2

Τα αποτελέσματα στις αναμετρήσεις του Σαββάτου (17/3) στον Πειραιά

Abola Team 3