12.1 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 1, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (8 & 9/4) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (8 & 9/4) στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βούλας Σάββατο 08/04/17 16:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )
(Παρατηρητής: ΒΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ)
3-1
2. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 08/04/17 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
0-1
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 08/04/17 16:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
0-0
4. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Ανθούσας Σάββατο 08/04/17 16:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-1
5. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Μαραθώνα Κυριακή 09/04/17 16:30 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
3-1
6. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Κερατέας Κυριακή 09/04/17 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
1-1
7. ΜΑΡΚΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Μαρκόπουλου Κυριακή 09/04/17 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
3-1
8. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 09/04/17 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
1-0
Β Κατηγορία
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Άνοιξης Σάββατο 08/04/17 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΒΑΛΛΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
3-0
10. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 08/04/17 16:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
4-1
11. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 08/04/17 16:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
0-0
12. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Ραφήνας Σάββατο 08/04/17 16:30 ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
1-1
13. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Καλυβίων Σάββατο 08/04/17 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
2-2
14. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 09/04/17 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
1-2
15. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Γέρακα Κυριακή 09/04/17 16:30 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ -)
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
1-2
16. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Αναβύσσου Κυριακή 09/04/17 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
2-0
Γ Κατηγορία
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Γέρακα Σάββατο 08/04/17 16:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
1-4
18. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 09/04/17 16:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2-5
19. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Νέας Μάκρης Κυριακή 09/04/17 16:30 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
0-6
20. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Πολυδενδρίου Κυριακή 09/04/17 16:30 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΨΑΡΡΟΣ Α., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΤΣΑΔΑΡΗΣ .)
3-0
21. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Γραμματικού Κυριακή 09/04/17 16:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
2-0
22. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Βούλας Κυριακή 09/04/17 16:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
0-5

Related posts

Κύπελλο ΕΠΣΑΝΑ: Τα ζευγάρια της α’ φάσης

Ρένος Γιαμπουράς

ΓΙΑΡΕΝΗΣ: Λήξη πρωταθλημάτων και στέψη πρωταθλητών…

Abola Team

Οι ποινές από την Πειθαρχική Επιτροπή της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3