11.5 C
Αθήνα
Νοέμβριος 25, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (22 & 23/4) στην ΕΠΣΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του ερχόμενου Σαββατοκύριακου (22 & 23/4) στην ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

 

Σάββατο 22/4

Α’ κατηγορία

1ος όμιλος: 16:30: Ηφαίστου: Ήφαιστος-Κένταυρος Βριλησσίων

2ος κατηγορία:16:30:Ταύρου Β’ (Χ. Παυλίδης): Άγιαξ Ταύρου-Ηλιούπολη, Καματερού: Καματερό-Αθηναϊκός, Πετρούπολης Β’ (Αλκυών): Άρης Πετρούπολης-Αγ. Παρασκευή, Δημοτικό Στάδιο Βύρωνα: Δόξα Βύρωνος-Αγ. Ανάργυροι, Νέας Ερυθραίας: Πανερυθραϊκός-Χαλάνδρι, Τραχώνων Αλίμου Α’: Τράχωνες-Χολαργός, Αιγάλεω (Στ. Μαυροθαλασσίτης):Αιγάλεω-Διάνα Ηλιούπολης, 16:45: Ελληνικού: Σούρμενα-ΑΟ. Περιστερίου.

Β’ κατηγορία

2ος όμιλος: 16:30: Νέας Ιωνίας: Αλσούπολη-Κολωνός, Ιλίου: Ολυμπιακός Λιοσίων-Αττικός, Αγ. Αναργύρων: Άτταλος-Ιάσων, Αργυρούπολης Α’: ΑΟΝ Αργυρούπολης-Ελευθερούπολη, Γουδή: Αστέρας Ζωγράφου-Απόλλων Χαλανδρίου, Παλ. Φαλήρου (Σ. Αγγελόπουλος): Παλ. Φάληρο-Ατρόμητος Χαλανδρίου, Κ. Χαλανδρίου: ΠΟΨ-Άρης Χολαργού, Μελισσίων: Νεοπεντελικός-Κορωνίδα.

Γ’ κατηγορία

2ος όμιλος: 16:30: Γλυφάδας: ΠΑΣ Αθηνών 1966-Ελαφρά Ταξιαρχία (Αετός Καλλιθέας), Αργυρούπολης Β’: Λαύρα Αργυρούπολης-Κηφισιά 2010, Αιγάλεω (Ορυζομύλων): Ιεράπολη-Κηπούπολη, Ρουφ: Λέοντες-Πλάτων.

3ος όμιλος: 16:30: Χρυσούπολης: Γαλαξίας-Χαλκηδονικός, Χαϊδαρίου (Τ. Χαραλαμπίδης): Δάσος Χαϊδαρίου-Νέα Ζωή Μετ/σης, Νήαρ Ήστ: Πανιώνιος Καισαριανής-Διαγόρας Αιγάλεω, Περιστερίου (Χωράφας): Τόλμη Περ.-ΑΟ Κωφών, Κυψέλης (Αλεπότρυπας): Ολυμπιακός Κυψέλης-Αίμος Πετρ/λης.

Κυριακή 23/4

Α’ κατηγορία

1ος όμιλος: 16:30: Υμηττού: Θρίαμβος Αθ.-ΑΕ Ηράκλειο, Πεύκης: Πεύκη-Μικρασιατικός, Χαϊδάρι (Τ. Χαραλαμπίδης): Χαϊδάρι-Θρίαμβος Χαϊδαρίου, Παλ. Φαλήρου (Σ. Αγγελόπουλος): Δάφνη Παλ. Φαλήρου-Ρουφ, Ηλιούπολης Α’: Χαραυγιακός-Αγ. Ελεούσα, Ηλιούπολης Β’: Φωστήρας Ηλιούπολης-ΓΣ Αργυρούπολης, Χολαργού Β’: Παπάγος-ΑΟ Γλυφάδας.

Β’ κατηγορία

1ος όμιλος: 16:30: Περιστερίου (Χωράφας): Φοίνικας Περιστερίου-Νέα Ιωνία, Χρυσούπολης: Χρυσούπολη-Ένωση Βοτανικού, Νήαρ Ήστ: ΓΣ Καισαριανής-Άμιλλα Περιστερίου, Κυψέλης (Αλεπότρυπας): Αθηναϊδα-Ανθούπολη, Μετ/σης Λυκόβρυσης: Λυκόβρυση-Αγ. Δημήτριος, Πετρούπολης Β’ (Αλκυών): Εριήνη Πετρ/λης-Παράδεισος, Γουδή: Ιλίσια 2004-Κεραυνός Πετρ/λης, Βριλησσίων: Βριλήσσια-Βύρων. 

3ος όμιλος: 11:00: Γλυφάδας: Ποσειδώνας Γλυφάδας-Αμπελόκηποι, Ιλίου: ΑΟ Ιλίου-Ελπίδα Αγ. Αναργύρων, Ρουφ: Πανθησειακός-Πετράλωνα, Ακαδημία Πλάτωνος: Άφοβος-Αρμενική, Νέας Ιωνίας: ΠΑΣ Γαλάτσι-Καλαμάκι, Τερψιθέας: Τερψιθέα-Μελίσσια, Αγ. Δημητρίου: Θύελλα Αγ. Δημητρίου-Κοψαχείλα. 

Γ’ κατηγορία

1ος όμιλος: 10:00: Ηφαίστου: Ηρακλής Περιστερίου-Αρίων, 11:00: ΔΑΚ Αιγάλεω: ΑΕ Αιγάλεω-Ταταύλα, Κυψέλης (Αλεπότρυπας): Πέρα Κλουμπ-Ιπποκράτης, 14:00: Κυψέλης (Αλεπότρυπας): Αστέρας Εξαρχείων-Κρόνος Αιγάλεω, 16:30: Τζιτζιφιών (Παραλίας): Φοίνικας Καλλιθέας-Θεμιστοκλής, Ρουφ: Κεραμεικός-Άτλας Κυψέλης. 

2ος όμιλος: 11:00: Υμηττού: Προμηθέας-Πράσινα Πουλιά, 16:30: ΔΑΚ Αιγάλεω: Ορφέας Αιγάλεω-Φωστήρας Καισ/νής.

4ος όμιλος: 11:00: Πεύκης: Μαρούσι-Εθνικός Αστέρας, Πετρούπολης Β’ (Αλκυών): Αναγέννηση Πετρ/λης-Κρόνος Αθηνών, Περιστερίου (Χωράφας): Απόλλων Περιστερίου-Γκυζιακός, Καλαμακίου Αλίμου Β’: Νίκη Αλίμου-Πατήσια, Ακαδημία Πλάτωνος: Αίας Αθηνών-Υμηττός. 

ΦΩΤΗΣ ΚΑΤΣΟΥΦΗΣ

 

Related posts

Ο Δήμος για τα γήπεδα του Χαϊδαρίου – Τι γίνεται με τα έργα, τα γήπεδα που θα παίζουν οι ομάδες και γιατί τέθηκε εκτός ο Αστέρας Χαϊδαρίου

Ρένος Γιαμπουράς

Λύγκος (ΑΟΝΦ Άτταλος): “Βγάλαμε αντίδραση”

Κωνσταντίνος Ράπτης

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στην Αθήνα

Ρένος Γιαμπουράς