17.8 C
Αθήνα
Μάρτιος 30, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (22 & 23/4) στην ΕΠΣΔΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (22 & 23/4) που θα γίνουν στην ΕΠΣΔΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΒΥΖΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σάββατο 22/04/17 17:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.  
2. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 22/04/17 17:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν., ΠΑΥΛΟΣ Χ.  
3. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 22/04/17 17:00 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ.  
4. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 23/04/17 17:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.  
5. ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 23/04/17 17:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ.  
6. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 23/04/17 17:00 ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.  
7. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 23/04/17 17:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.  
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΊΑΣ (26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 22/04/17 17:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
9. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 22/04/17 17:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.  
10. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 22/04/17 17:00 ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.  
11. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 23/04/17 13:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.  
12. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 23/04/17 17:00 HABILAJ A., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

Related posts

Διαιτητές και παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (25 & 26/2) στην ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3

Παρελθόν οκτώ παίκτες από τον Ακράτητο

Abola Team 2

«Πέρασε» από τον Ασπρόπυργο η Νέα Πέραμος

Nάσος Φακίδης