12.2 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 1, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (22 & 23/4) στην ΕΠΣΑ

Τα ματς του Σαββατοκύριακου (22 & 23/4) στην ΕΠΣΑ ορίστηκαν να διευθύνουν οι εξής διαιτητές:

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΛΑΣΠΑΣ Δ.  
2. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 23/04/17 16:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.  
3. ΠΕΥΚΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 23/04/17 16:30 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.  
4. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 23/04/17 16:30 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.  
5. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΡΟΥΦ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 23/04/17 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.  
6. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 23/04/17 16:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.  
7. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 23/04/17 16:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.  
8. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 23/04/17 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 22/04/17 16:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.  
10. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.  
11. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 22/04/17 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.  
12. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
13. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.  
14. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.  
15. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Σάββατο 22/04/17 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.  
16. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 23/04/17 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
18. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 23/04/17 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
19. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 23/04/17 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.  
20. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 23/04/17 16:30 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.  
21. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 23/04/17 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.  
22. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 23/04/17 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΙΣΣΑ Α.  
23. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 23/04/17 16:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΛΑΣΠΑΣ Δ.  
24. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΒΥΡΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 23/04/17 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
26. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ.  
27. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.  
28. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.  
29. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.  
30. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 22/04/17 16:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.  
31. ΠΟΨ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.  
32. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.  
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 23/04/17 11:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΩΤΗ Α., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.  
34. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 23/04/17 11:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.  
35. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 23/04/17 11:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.  
36. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 23/04/17 11:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.  
37. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 23/04/17 11:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
38. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 23/04/17 11:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.  
39. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 23/04/17 11:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
40. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 23/04/17 11:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.  
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 23/04/17 09:30 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.  
42. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 23/04/17 11:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.  
43. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 23/04/17 11:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
44. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 23/04/17 14:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.  
45. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 23/04/17 16:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
46. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 23/04/17 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.  
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.  
48. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.  
49. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 22/04/17 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.  
50. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.  
51. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 23/04/17 11:00 ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
52. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 23/04/17 16:30 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.  
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.  
54. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 22/04/17 16:30 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
55. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 22/04/17 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.  
56. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.  
57. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 22/04/17 16:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
58. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
59. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 22/04/17 16:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.  
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.  
61. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 23/04/17 11:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.  
62. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 23/04/17 11:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.  
63. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 23/04/17 11:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.  
64. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 23/04/17 16:30 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
65. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 23/04/17 16:30 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.

Related posts

Εγκαίνια στις 27/9 στο γήπεδο Γαλατσίου

Abola Team 3

Τέλος ο Παύλοβιτς από τα Πετράλωνα-Η δήλωση του έμπειρου προπονητή

Κωνσταντίνος Ράπτης

Τώρα live από το Abola η κοπή πίττας των Προπονητών Αθήνας

Κωνσταντίνος Ράπτης