11.2 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 3, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (22/4) στην ΕΠΣΑ

Στα παιχνίδια του Σαββάτου (22/4) σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΛΑΣΠΑΣ Δ. 1-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 22/04/17 16:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 0-0
3. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 0-1
4. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 22/04/17 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε. 1-0
5. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-2
6. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α. 1-0
7. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 1-1
8. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Σάββατο 22/04/17 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 4-0
9. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 0-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-1
11. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ. 2-1
12. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ. 1-2
13. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-0
14. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 0-0
15. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 22/04/17 16:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 2-0
16. ΠΟΨ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 0-2
17. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η. 3-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 0-1
19. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε. 2-0
20. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 22/04/17 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 3-4
21. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 0-3
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΚΟΡΗΣ Η. 2-7
23. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 22/04/17 16:30 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 0-6
24. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 22/04/17 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-0
25. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 3-1
26. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 22/04/17 16:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-2
27. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 4-1
28. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 22/04/17 16:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 4-0
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 1-0
Νέων 7ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 22/04/17 10:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 2-2
31. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β) Σάββατο 22/04/17 12:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΙΕΡΗΣ Κ. 1-2
32. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 22/04/17 19:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.  
33. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 22/04/17 20:15 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
Νέων 8ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΡΟΥΦ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 22/04/17 09:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 3-3
35. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 22/04/17 11:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 5-2
36. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 22/04/17 13:00 ΙΣΣΑ Α., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε. 4-1
37. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 22/04/17 17:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 1-0
38. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 22/04/17 19:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
Νέων 9ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 22/04/17 09:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 6-1
40. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 22/04/17 11:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 2-1
41. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 22/04/17 11:30 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 2-2
42. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 22/04/17 12:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-1
43. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 22/04/17 19:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.  
44. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 22/04/17 19:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
Νέων-10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 22/04/17 09:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 1-2
46. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 22/04/17 11:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΨΑΡΡΟΣ Γ. 2-5
47. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 22/04/17 12:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-0
48. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 22/04/17 20:15 ΖΥΓΑΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
Νέων-11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 22/04/17 10:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 2-2
50. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 22/04/17 11:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 2-1
51. ΠΛΑΤΩΝ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 22/04/17 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-9
52. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 22/04/17 19:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.  
53. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 22/04/17 19:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
Νέων-12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 22/04/17 09:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 5-2
55. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 22/04/17 10:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 2-5
56. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 22/04/17 11:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 1-1
57. ΙΑΣΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 22/04/17 19:00 ΙΣΣΑ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ Α.  
Παίδων 7ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 22/04/17 10:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-1
59. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 22/04/17 10:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-4
60. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 22/04/17 10:15 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 1-5
61. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ) Σάββατο 22/04/17 13:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 2-2
62. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 22/04/17 13:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 5-2
Παίδων 9ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
63. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 22/04/17 09:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 1-0
64. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 22/04/17 15:00 ΙΣΣΑ Α. 5-2
Παμπαίδων 7ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 22/04/17 10:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 4-0
66. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 22/04/17 13:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-2
67. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 22/04/17 13:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 0-2
68. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 22/04/17 19:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.  
Παμπαίδων 8ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 22/04/17 10:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 2-3
70. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 22/04/17 14:30 ΗΛΙΑΔΗΣ Ε. 0-0
71. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 22/04/17 17:15 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 0-3
72. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 22/04/17 20:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν.  
Παμπαίδων 9ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 22/04/17 09:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 4-0
74. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 22/04/17 09:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 4-1
75. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 22/04/17 09:45 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 0-5
76. ΑΕΚ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ Σάββατο 22/04/17 10:30 ΧΙΟΝΗΣ Α. 3-0
77. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 22/04/17 11:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 3-3
78. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 22/04/17 11:30 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 0-3
79. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 22/04/17 13:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 3-0
Παμπαίδων10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 22/04/17 11:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-6
81. ΡΟΥΦ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 22/04/17 11:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 1-2
82. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 22/04/17 11:45 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 1-1
83. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 22/04/17 13:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-5
84. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 22/04/17 18:45 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
Παμπαίδων11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΙΑΣΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 22/04/17 10:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 0-3
86. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 22/04/17 10:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-2
87. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 22/04/17 13:30 ΣΤΑΜΟΣ Μ. 2-1
88. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 22/04/17 20:15 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
Ακαδημιών 9ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 22/04/17 11:30 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-2
90. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 22/04/17 17:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 3-0
Ακαδημιών10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 22/04/17 11:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 5-0
92. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ) Σάββατο 22/04/17 11:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 1-4
Ακαδημιών11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΡΟΥΦ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 22/04/17 12:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-1
94. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 22/04/17 12:30 ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 1-1
95. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 22/04/17 13:15 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 2-1
96. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 22/04/17 19:30 ΣΑΝΙΑΝΟΣ Θ.  
Ακαδημιών12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
97. ΙΑΣΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 22/04/17 12:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-1
98. ΑΕΚ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ Σάββατο 22/04/17 12:00 ΧΙΟΝΗΣ Α. 2-0
Ακαδημιών13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
99. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 22/04/17 18:45 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
Ακαδημιών14ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
100. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 22/04/17 10:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
101. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 22/04/17 13:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-2
102. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 22/04/17 15:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 7-0
103. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 22/04/17 18:45 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.

Related posts

Αίσθηση με Βασιλόπουλο

Kώστας Παλαιολόγος

Στη Νέα Ιωνία παίζουν το Σάββατο (27/5) Άμιλλα Περιστερίου-Ελπίδα Αγ. Αναργύρων

Abola Team 3

Απογοητευτικός… νικητής

Κωνσταντίνος Περούλης