11 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 1, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα πρωινά παιχνίδια της Κυριακής (23/4) στην ΕΠΣΑ

Στα πρωινά παιχνίδια της Κυριακής (23/4) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 23/04/17 11:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΩΤΗ Α., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α. 4-3
34. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 23/04/17 11:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ. 2-1
35. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 23/04/17 11:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-4
36. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 23/04/17 11:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 2-4
37. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 23/04/17 11:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-1
38. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 23/04/17 11:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 3-0
39. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 23/04/17 11:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 1-0
40. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 23/04/17 11:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 1-2
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 23/04/17 09:30 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 9-1
42. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 23/04/17 11:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 3-1
43. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 23/04/17 11:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 3-3
51. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 23/04/17 11:00 ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 22/04/17 16:30 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 1-0
61. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 23/04/17 11:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-3
62. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 23/04/17 11:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 1-4
63. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 23/04/17 11:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 2-2
Νέων 7ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 22/04/17 10:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 2-2
67. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β) Σάββατο 22/04/17 12:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΙΕΡΗΣ Κ. 1-2
68. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 22/04/17 19:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. 1-2
69. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 22/04/17 20:15 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-5
70. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 23/04/17 13:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΤΖΕΛΟΣ Ν.  
71. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 23/04/17 20:15 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.  
72. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 23/04/17 20:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
Νέων 8ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΡΟΥΦ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 22/04/17 09:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 3-3
74. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 22/04/17 11:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 5-2
75. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 22/04/17 13:00 ΙΣΣΑ Α., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε. 4-1
76. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 22/04/17 17:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 1-0
77. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 22/04/17 19:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-2
78. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1 – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 23/04/17 13:45 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.  
79. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 23/04/17 19:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
Νέων 9ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 22/04/17 09:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 6-1
81. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 22/04/17 11:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 2-1
82. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 22/04/17 11:30 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 2-2
83. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 22/04/17 12:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-1
84. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 22/04/17 19:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 1-1
85. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 22/04/17 19:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 3-0
86. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 23/04/17 10:00 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 0-2
Νέων-10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 22/04/17 09:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 1-2
88. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 22/04/17 11:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΨΑΡΡΟΣ Γ. 2-5
89. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 22/04/17 12:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-0
90. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 22/04/17 20:15 ΖΥΓΑΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 3-2
91. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2 ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 23/04/17 19:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
92. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 23/04/17 20:15 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
Νέων-11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 22/04/17 10:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 2-2
94. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 22/04/17 11:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 2-1
95. ΠΛΑΤΩΝ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 22/04/17 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-9
96. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 22/04/17 19:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 0-1
97. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 22/04/17 19:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 4-0
98. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 23/04/17 10:30 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 0-2
99. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 23/04/17 17:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.  
Νέων-12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
100. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 22/04/17 09:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 5-2
101. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 22/04/17 10:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 2-5
102. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 22/04/17 11:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 1-1
103. ΙΑΣΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 22/04/17 19:00 ΙΣΣΑ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ Α. 6-1
104. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 23/04/17 19:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
105. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 23/04/17 19:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.  
Παίδων 7ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
106. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 22/04/17 10:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-1
107. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 22/04/17 10:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-4
108. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 22/04/17 10:15 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 1-5
109. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ) Σάββατο 22/04/17 13:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 2-2
110. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 22/04/17 13:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 5-2
111. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 23/04/17 17:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
112. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 23/04/17 20:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.  
Παίδων 8ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
113. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 23/04/17 11:00 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 1-0
114. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 23/04/17 14:00 ΛΑΣΠΑΣ Δ.  
115. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β) Κυριακή 23/04/17 15:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
116. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 23/04/17 17:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.  
117. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 23/04/17 18:30 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.  
118. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 23/04/17 19:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
Παίδων 9ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
119. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 22/04/17 09:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 1-0
120. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 22/04/17 15:00 ΙΣΣΑ Α. 5-2
121. ΙΑΣΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 23/04/17 14:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
122. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 23/04/17 17:15 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
123. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 23/04/17 19:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν.  
124. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 23/04/17 19:00 ΙΣΣΑ Α.  
125. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 23/04/17 20:15 ΡΟΥΣΣΟΣ Π.  
Παμπαίδων 7ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
126. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 22/04/17 10:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 4-0
127. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 22/04/17 13:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-2
128. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 22/04/17 13:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 0-2
129. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 22/04/17 19:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 2-1
130. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 23/04/17 14:15 ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
131. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 23/04/17 16:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.  
132. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 23/04/17 18:45 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.  
Παμπαίδων 8ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
133. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 22/04/17 10:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 2-3
134. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 22/04/17 14:30 ΗΛΙΑΔΗΣ Ε. 0-0
135. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 22/04/17 17:15 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 0-3
136. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 22/04/17 20:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 6-0
137. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 23/04/17 11:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 0-1
138. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 23/04/17 19:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
139. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 23/04/17 19:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.  
Παμπαίδων 9ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
140. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 22/04/17 09:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 4-0
141. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 22/04/17 09:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 4-1
142. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 22/04/17 09:45 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 0-5
143. ΑΕΚ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ Σάββατο 22/04/17 10:30 ΧΙΟΝΗΣ Α. 3-0
144. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 22/04/17 11:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 3-3
145. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 22/04/17 11:30 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 0-3
146. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 22/04/17 13:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 3-0
Παμπαίδων10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
147. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 22/04/17 11:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-6
148. ΡΟΥΦ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 22/04/17 11:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 1-2
149. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 22/04/17 11:45 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 1-1
150. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 22/04/17 13:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-5
151. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 22/04/17 18:45 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-5
152. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 23/04/17 09:30 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ. 1-7
153. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 23/04/17 10:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.  
Παμπαίδων11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
154. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΙΑΣΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 22/04/17 10:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 0-3
155. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 22/04/17 10:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-2
156. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 22/04/17 13:30 ΣΤΑΜΟΣ Μ. 2-1
157. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 22/04/17 20:15 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-4
158. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 23/04/17 15:45 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
159. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 23/04/17 20:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.  
Ακαδημιών 9ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
160. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 22/04/17 11:30 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-2
161. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 22/04/17 17:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 3-0
162. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 23/04/17 11:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
163. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 23/04/17 12:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-0
164. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 23/04/17 20:15 ΣΑΝΙΑΝΟΣ Θ.  
Ακαδημιών10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
165. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 22/04/17 11:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 5-0
166. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ) Σάββατο 22/04/17 11:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 1-4
167. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Κυριακή 23/04/17 10:30 ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 2-1
168. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 23/04/17 13:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
169. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 23/04/17 16:45 ΤΖΕΛΟΣ Ν.  
Ακαδημιών11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
170. ΡΟΥΦ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 22/04/17 12:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-1
171. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 22/04/17 12:30 ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 1-1
172. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 22/04/17 13:15 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 2-1
173. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 22/04/17 19:30 ΣΑΝΙΑΝΟΣ Θ. 1-1
174. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 23/04/17 18:45 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.  
Ακαδημιών12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
175. ΙΑΣΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 22/04/17 12:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-1
176. ΑΕΚ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ Σάββατο 22/04/17 12:00 ΧΙΟΝΗΣ Α. 2-0
177. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 23/04/17 19:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
178. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 23/04/17 20:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
Ακαδημιών13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
179. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 22/04/17 18:45 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 1-3
180. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 23/04/17 10:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 2-0
181. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 23/04/17 11:00 ΝΙΕΡΗΣ Κ. 0-1
182. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 23/04/17 19:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
Ακαδημιών14ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
183. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 22/04/17 10:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
184. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 22/04/17 13:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-2
185. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 22/04/17 15:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 7-0
186. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 22/04/17 18:45 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-1
Ακαδημιών15ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
187. ΠΟΨ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 22/04/17 09:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 3-2
188. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 22/04/17 18:45 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-1
189. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 23/04/17 12:30 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.  
190. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 23/04/17 18:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.

Related posts

Τον Σταύρο Λιόντο απέκτησε η Ιεράπολη

Abola Team 2

Στην επανάληψη ανέβασε στροφές η Θύελλα (1-2)

Abola Team

ΑΝΑΡΡΩΣΕ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΣΤΟΥΣ ΠΑΓΚΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Ο ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

Abola Team 3