12.9 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 2, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα αποτελέσματα στα πρωινά παιχνίδια της Κυριακής (23/4) στον Πειραιά

Στα πρωινά παιχνίδια της Κυριακής (23/4) στον Πειραιά σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 23/04/17 12:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)
17. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 23/04/17 12:00 ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΡΙΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 2-3
18. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 23/04/17 12:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 5-1
19. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 23/04/17 12:00 ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΙΚΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 3-1
20. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 23/04/17 12:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) 2-1
21. ΘΗΣΕΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 23/04/17 12:00 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 1-3
2. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 23/04/17 12:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .) 2-1
33. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 23/04/17 12:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-4
Παιδικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 22/04/17 14:45 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΛΕΒΑΝΤΗΣ .. 4-0
42. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 23/04/17 10:00 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. 0-6
Προπαιδικό 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 22/04/17 14:45 ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ .., ΠΕΤΡΟΥ .. 8-0
49. ΑΜΦΙΑΛΗ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 23/04/17 10:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΠΕΡΟΥΛΗΣ .., ΤΖΙΩΤΗΣ .. 3-3
Προπαιδικό 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 22/04/17 19:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 4-0
51. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 23/04/17 10:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 0-3

Related posts

Την Τετάρτη 30/8 στην ΕΠΣ Πειραιά η κλήρωση του κυπέλλου και ο διαχωρισμός των ομίλων

Abola Team 3

O Xαραλαμπίδης η πρώτη μεταγραφή της Δόξας Πειραιά

admin

ΕΠΣΠ: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (24/9) στον Πειραιά

Ρένος Γιαμπουράς