12.9 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 2, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι αρχισκόρερ στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ

Ο πίνακας με τους πρώτους σκόρερ και στις τρεις κατηγορίες της ΕΠΣΑ ενώ οδεύουμε προς την λήξη της κανονικής σεζόν, έχει διαμορφωθεί ως εξής:

1. ΜΠΟΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 17
2. ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 12
3. ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΟΥΦ 12
4. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 11
5. ΓΚΡΕΒΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11
6. REXHO JORGO ΠΑΠΑΓΟΣ 10
7. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 10
8. ΒΟΥΛΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10
9. ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙ 10
10. ΚΟΚΚΙΝΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

10

 

1. ΒΕΡΜΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 16
2. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 12
3. ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΥΡΜΕΝΑ 12
4. ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΟΥΡΜΕΝΑ 11
5. ΠΛΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 11
6. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 10
7. ERMAL GEGA ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 8
8. ΓΕΜΙΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 8
9. ΜΠΡΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 8
10. ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 8

 

1. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΑΪΔΑ 21
2. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΘΗΝΑΪΔΑ 18
3. ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΒΥΡΩΝ 18
4. ΜΙΧΑΛΑΚΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ 11
5. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 10
6. ΒΛΑΜΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 10
7. ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 10
8. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 9
9. ΚΟΚΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 9
10. ΠΕΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 9
1. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 16
2. ΝΤΟΝΕ ΜΑΡΑΛΝΤΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 14
3. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ 13
4. ΦΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ 13
5. ΔΡΟΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 11
6. ΚΩΝΣΤ/ΔΗΣ-ΜΟΝΤΕΣΑΝΤΟ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 11
7. ΠΑΤΣΙΑΒΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΑΣΩΝ 11
8. ΧΑΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 11
9. ΓΚΑΒΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ 10
10. ΜΗΤΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 9
1. ΜΑΚΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΟ ΙΛΙΟΥ 26
2. ΠΥΡΓΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΦΟΒΟΣ 17
3. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΡΜΕΝΙΚΗ 14
4. ROKA MARGKIL ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 12
5. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 12
6. ΣΚΟΥΜΠΟΥΡΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ 12
7. ΑΓΓΕΛΙΔΕΛΛΗΣ ΔΟΥΚΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11
8. ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΙΛΙΟΥ 10
9. ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 10
10. ΘΥΜΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 10
1. ΑΝΔΡΕΑΚΕΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 18
2. ΦΑΛΑΓΓΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 17
3. MANSOUR YOUSSEF ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 11
4. ΜΟΥΡΔΟΥΚΟΥΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 10
5. SINOMATI PETRO ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 9
6. ΠΑΤΣΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 9
7. ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ 9
8. ΔΟΥΛΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ 8
9. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 8
10. ΚΑΠΕΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

1. ΜΑΡΤΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 34
2. ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ 21
3. ΛΙΒΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΕΡΑΠΟΛΗ 19
4. ΣΩΝΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 17
5. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) 16
6. ΤΖΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 13
7. ΖΑΓΚΟΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΛΑΤΩΝ 11
8. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 11
9. ΠΕΤΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΙΕΡΑΠΟΛΗ 10
10. ΧΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΕΟΝΤΕΣ 10
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 7
1. ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 24
2. ΜΑΡΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ 18
3. ΜΑΝΤΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 15
4. ΝΑΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 15
5. ΠΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ 14
6. ΚΑΚΑΜΠΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ 13
7. ΠΑΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 13
8. ΚYΣΣΑΝΔΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 12
9. ΘΑΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ 11
10. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

1. ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ 19
2. BEQO NIKO ΜΑΡΟΥΣΙ 12
3. ΡΑΠΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 12
4. ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ 11
5. ΜΠΑΡΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ 10
6. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 10
7. ΒΕΛΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΥΜΗΤΤΟΣ 9
8. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΥΜΗΤΤΟΣ 9
9. ΚΥΛΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΥΜΗΤΤΟΣ 9
10. ΝΤΑΝΑΣ ΖΩΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 8
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 10

 

 

Related posts

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (19 και 20/5) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 0-0: Τα στιγμιότυπα

Κωνσταντίνος Ράπτης

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 11 και 12/11 αλλά και του Κυπέλλου 15/11 στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3