12.2 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 1, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (29/4) στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ

Στα ματς του Σαββάτου (29/4) στα πρωταθλήματα της Α’ και της Β’ κατηγορίας της ΕΠΣΑ αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομής σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΕΥΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 2-1
2. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 0-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 3-0
4. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 0-0
5. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 1-0
6. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 1-0
7. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 1-0
8. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 3-2
9. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. 4-1
10. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Σάββατο 29/04/17 17:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 2-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 5-2
12. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 0-4
13. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 0-0
14. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 29/04/17 17:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ. 2-1
15. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 2-0
16. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ. 0-1
17. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 29/04/17 17:00 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 2-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 3-1
Νέων Όμιλος Ισχυρών – 1η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 29/04/17 11:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 1-2
20. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 29/04/17 11:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 0-1
21. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 29/04/17 12:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 3-0
22. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 29/04/17 18:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.  
Νέων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών – 1η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 29/04/17 09:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 0-0 (πεν: 3-4)
24. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ) Σάββατο 29/04/17 12:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 5-0
25. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 29/04/17 13:15 ΟΝΤΟΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-0 (πεν: 2-0)
26. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 29/04/17 19:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΔΗΜΑΣ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.  
Παίδων Όμιλος Ισχυρών – 1η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 29/04/17 13:15 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 6-0
28. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 29/04/17 13:15 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ. 4-1
29. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ) Σάββατο 29/04/17 15:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-0
30. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 29/04/17 18:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
31. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 29/04/17 19:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.  
32. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 29/04/17 19:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.  
33. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 29/04/17 19:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.  
Παίδων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών – 1η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 29/04/17 09:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΜΑΡΙΝΟΣ Α. 1-0
35. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 29/04/17 11:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΑΝΙΑΝΟΣ Θ. 3-1
36. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 29/04/17 11:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ Α. 2-0
37. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 29/04/17 20:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Ακαδημιών 9ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 29/04/17 10:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-0
39. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 29/04/17 12:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 0-3
40. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 29/04/17 13:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 3-1
41. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 29/04/17 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 0-0
42. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 29/04/17 18:15 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.  
Ακαδημιών10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 29/04/17 09:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 5-2
44. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 29/04/17 10:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 4-1
45. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 29/04/17 10:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 4-0
46. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 29/04/17 11:30 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 2-2
47. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 1-4
Ακαδημιών11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 29/04/17 09:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 3-3
49. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 29/04/17 10:00 , ΠΙΤΣΟΣ Ν. 1-2
50. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 29/04/17 19:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
51. ΡΟΥΦ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 29/04/17 19:30 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ Δ.  
Ακαδημιών12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 29/04/17 09:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-7
53. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 29/04/17 11:30 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-1
54. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΕΚ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 29/04/17 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 0-3
55. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 29/04/17 19:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
Ακαδημιών13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 29/04/17 10:00 ΨΑΡΡΟΣ Γ. 1-0
57. ΠΕΥΚΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 29/04/17 10:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 3-2
Ακαδημιών14ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 29/04/17 10:30 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 4-0
59. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 29/04/17 10:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-1
60. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 29/04/17 19:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
Ακαδημιών15ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΟΨ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 29/04/17 09:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. 5-0
62. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 29/04/17 09:30 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ. 0-1

Related posts

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ: Οι δηλώσεις Γκούγκα

Κωνσταντίνος Ράπτης

«Κόλλησαν» στο μηδέν Πανερυθραϊκός και Διάνα

Παντελίδης Mάνος

Από το γάμο απευθείας στο γήπεδο και μετά στη νίκη ο αρχηγός της Ελπίδας Αγ. Αναργύρων Βαγγέλης Αντωνίου

Abola Team 3