12.3 C
Αθήνα
Νοέμβριος 24, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (29/4) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματς του Σαββάτου (29/4) σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΑΝΑ αλλά και στα πρωταθλήματα της υποδομής, σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ ΑΚ Παλλήνης Σάββατο 29/04/17 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
3-1
2. ΜΑΡΚΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 29/04/17 16:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
 
3. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 29/04/17 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
4-2
4. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 29/04/17 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
2-1
5. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 29/04/17 16:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
 
6. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Ανθούσας Σάββατο 29/04/17 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
 
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 29/04/17 16:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
Γ Κατηγορία
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 29/04/17 16:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
 
9. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Πολυδενδρίου Σάββατο 29/04/17 16:30 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
6-0
10. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Βούλας Σάββατο 29/04/17 16:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΓΚΟΥΜΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
 
11. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 29/04/17 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
3-2
12. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Καλάμου Σάββατο 29/04/17 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΛΙΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
 
Α ομιλος Θεσμός Κυπέλλου Παμπαίδων
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΜΑΡΚΟ Βουλιαγμένης Σάββατο 29/04/17 12:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΔΗΜΑΣ Μ. 0-0
Β Όμιλος Θεσμός Κυπέλλου Παμπαίδων
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Ανθούσας Σάββατο 29/04/17 09:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ. 0-0
15. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 29/04/17 12:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.  
Γ ομιλος Θεσμός Κυπέλλου Παμπαίδων
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Ραφήνας Σάββατο 29/04/17 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Β. 4-1
17. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Μαραθώνα Σάββατο 29/04/17 12:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΥ Μ., ΔΕΛΑΛΗ Χ. 1-0
Δ ομιλος Θεσμός Κυπέλλου Παμπαίδων
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. Αγίας Άννας Σάββατο 29/04/17 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 7-1
19. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Καπανδριτίου Σάββατο 29/04/17 12:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΒΑΛΛΑΣ Γ. 1-2
Α ομιλος Β Φάση Παμπαίδων
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 29/04/17 12:30 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΚΥΡΙΤΣΗ Φ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β. 1-3
21. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Γέρακα Σάββατο 29/04/17 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΑΓΑΤΣΑ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Ε.  
Β ομιλος Β Φάση Παμπαίδων
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 29/04/17 12:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΝΙΚΑΣ Γ. 1-0
23. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 29/04/17 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΚΩΤΣΑΛΑΣ Π., ΜΑΝΤΑ Σ. 4-1
Γ ομιλος Β Φάση Παμπαίδων
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Καλυβίων Σάββατο 29/04/17 12:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν. 0-1
25. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Συκαμίνου Σάββατο 29/04/17 12:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ., ΡΑΠΤΗ Π. 2-4
Δ ομιλος Β Φάση Παμπαίδων
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 29/04/17 12:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ. 4-0
27. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 29/04/17 12:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 5-4
Ημιτελική Φάση Νέων
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Ανθούσας Σάββατο 29/04/17 10:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. 2-0
29. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Ανθούσας Σάββατο 29/04/17 13:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.  
Ημιτελική Φάση Θεσμού Κυπέλλου Νέων
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ραφήνας Σάββατο 29/04/17 10:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ. 2-2 (πεν: 4-3)
31. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Κρυονερίου Σάββατο 29/04/17 12:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΡΟΣ Α. 0-3

Related posts

Πέρασε σαν σίφωνας από Γλυκά Νερά!

Abola Team

Με Αντώνη Νικοπολίδη και Μιχάλη Ιορδανίδη το μάθημα στους υποψήφιους προπονητές για δίπλωμα C στην σχολή που κάνει στην Ραφήνα η ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Με την παρουσία του Δ. Γιαρένη το τουρνουά μνήμης στην Ραφήνα για Γιώργο Λουκάτο και Βαγγέλη Μήτση

Abola Team 3