13 C
Αθήνα
Νοέμβριος 30, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (29/4) στον Πειραιά

Στα ματς του Σαββάτου (29/4) σε όλες τις κατηγορίες του Πειραιά και στις υποδομές, σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 29/04/17 17:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ .) 0-1
2. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
3. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΠΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 1-1
4. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 29/04/17 18:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 0-5
5. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 29/04/17 18:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 5-1
6. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 29/04/17 18:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 3-2
7. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 29/04/17 18:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ) 0-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 29/04/17 15:45 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 0-0
9. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) 3-0
10. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 29/04/17 17:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 6-2
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΘΗΣΕΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-2
Γ Κατηγορία
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 2-1
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 29/04/17 12:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΚΙΚΗΣ Α. 1-0
14. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 29/04/17 20:15 ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.  
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 29/04/17 11:30 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΜΑΝΗΣ Α., ΚΑΛΕΓΙΑΣ .. 1-2
Προπαιδικό 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 29/04/17 09:00 ΤΣΑΝΟΣ Ι. 2-0
Προπαιδικό 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 29/04/17 12:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ .., ΠΕΡΟΥΛΗΣ .. 0-6
Προπαιδικό 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 29/04/17 13:15 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. 0-7
19. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 29/04/17 14:30 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 1-2
Προπαιδικό 4ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 29/04/17 09:15 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. 1-6
21. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 29/04/17 14:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β. 6-0
Προπαιδικό 5ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 29/04/17 12:00 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΤΖΙΩΤΗΣ .., ΓΟΓΟΛΟΣ .. 2-1
23. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 29/04/17 14:45 ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. 0-5
Προπαιδικό 6ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 29/04/17 10:00 ΚΙΚΗΣ Α.  
25. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 29/04/17 15:15 ΡΙΖΟΣ Ε., ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ .., ΤΟΡΝΟΣ .. 3-7

 

 

:

Related posts

Τα ζευγάρια από την κλήρωση για την ημιτελική φάση του Κυπέλλου Πειραιά και οι διαιτητές και παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (13/1 και 14/)

Abola Team 3

Νίκη σωτηρίας για Παντζιτζιφιακό

Nάσος Φακίδης

Κύπελλο Πειραιά: «Ισχνό» προβάδισμα για Αμπελακιακό

Nάσος Φακίδης