12.4 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 4, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (29 & 30/4) στην ΕΠΣΔΑ

Στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακο (29 & 30) στην ΕΠΣΔΑ και στα ματς της υποδομής, σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
3-0
2. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ) 
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ )
2-0
3. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΠΛΑΚΑΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
2-2
4. ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 30/04/17 17:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
6-0
5. ΒΥΖΑΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Κυριακή 30/04/17 17:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2-0
6. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 30/04/17 17:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., HABILAJ A. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΠΟΥΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )
0-1
7. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Κυριακή 30/04/17 17:00 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
1-2
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2016-17
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ SUPER BALL Σάββατο 29/04/17 11:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-3
9. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 29/04/17 11:00 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.  
10. ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 29/04/17 12:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-1
11. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 29/04/17 13:00 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 1-3
12. ΒΥΖΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Σάββατο 29/04/17 17:00 ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 5-1
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ 
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΒΥΖΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Σάββατο 29/04/17 11:00 ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 4-0

Related posts

«Σαρωτική» Ζωφριά

Nάσος Φακίδης

«Μοιρασιά» στο «Φράγκειο»

Nάσος Φακίδης

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (28/1) στην ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3