26.1 C
Αθήνα
Ιούνιος 30, 2022
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (6 & 7/5) στην ΕΠΣΑ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (6 & 7/5-Μαϊου) στην ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΡΟΥΦ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 06/05/17 17:00    
2. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 06/05/17 17:00    
3. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 07/05/17 17:00    
4. ΠΕΥΚΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 07/05/17 17:00    
5. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 07/05/17 17:00    
6. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 07/05/17 17:00    
7. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 07/05/17 17:00    
8. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 07/05/17 17:00    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 06/05/17 17:00    
10. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 06/05/17 17:00    
11. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 06/05/17 17:00    
12. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 06/05/17 17:00    
13. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 06/05/17 17:00    
14. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 06/05/17 17:00    
15. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 06/05/17 17:00    
16. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 06/05/17 17:00    
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 06/05/17 17:00    
18. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 06/05/17 17:00    
19. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 06/05/17 17:00    
20. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 06/05/17 17:00    
21. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 06/05/17 17:00    
22. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 06/05/17 17:00    
23. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΒΥΡΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 06/05/17 17:00    
24. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/05/17 17:00    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 07/05/17 17:00    
26. ΠΟΨ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 07/05/17 17:00    
27. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΙΑΣΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 07/05/17 17:00    
28. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 07/05/17 17:00    
29. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 07/05/17 17:00    
30. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 07/05/17 17:00    
31. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 07/05/17 17:00    
32. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 07/05/17 17:00    
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 06/05/17 17:00    
34. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 06/05/17 17:00    
35. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 06/05/17 17:00    
36. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 06/05/17 17:00    
37. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 06/05/17 17:00    
38. ΑΦΟΒΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 06/05/17 17:00    
39. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 06/05/17 17:00    
40. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/05/17 17:00    
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΡΙΩΝ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 06/05/17 17:00    
42. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 07/05/17 10:00    
43. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 07/05/17 10:30    
44. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/05/17 10:30    
45. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 07/05/17 10:30    
46. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 07/05/17 17:00    
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 06/05/17 17:00    
48. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 07/05/17 10:30    
49. ΠΛΑΤΩΝ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 07/05/17 10:30    
50. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 07/05/17 10:30    
51. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 07/05/17 10:30    
52. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 07/05/17 10:30    
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 06/05/17 17:00    
54. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 07/05/17 10:30    
55. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 07/05/17 10:30    
56. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 07/05/17 10:30    
57. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 07/05/17 10:30    
58. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 07/05/17 17:00    
59. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 07/05/17 17:00    
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 06/05/17 17:00    
61. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 07/05/17 10:30    
62. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 07/05/17 10:30    
63. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 07/05/17 10:30    
64. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/05/17 13:00    
65. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 07/05/17 17:00

Related posts

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ: Με επιτυχία η επέμβαση στο Σπανό

abola10

Νίκη για τα Μελίσσια

abola10

Άτταλος:”Το Σάββατο όλοι δίπλα στην ομάδα μας”

abola10