19.9 C
Αθήνα
Οκτώβριος 23, 2021
Abola.gr
ΥΠΟΔΟΜΩΝ

Πρόγραμμα Προημιτελικής φάσης Παμπαίδων & εξ’ αναβολής ματς junior στην ΕΠΣΑΝΑ

Ανακοίνωση εξέδωσε η ΕΠΣΑΝΑ σχετικά με το πρόγραμμα της προημιτελικής φάσης των Παμπαίδων αλλά και για τους εξ’ αναβολής αγώνες στα junior.

Πρόγραμμα Προημιτελικής Φάσης Παμπαίδων (03/5/2017 19:15)

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 6/5/2017

Α) ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ , γήπεδο Αγ. Μαρίνας  και ώρα 11.45

Β) ΜΑΡΚΟ-ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ, γήπεδο Αγ. Μαρίνας  και ώρα 9.30

Γ) ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ-ΑΟ ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ γήπεδο Αγ. Στεφάνου και ώρα 9.30

Δ) ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΔΟΞΑ ΑΓ ΑΝΝΑΣ γήπεδο Αγ. Στεφάνου  και ώρα 11.45

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΘΕΣΜΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 6/5/2017

Α) ΑΕ ΓΕΡΑΚΑ-ΑΓΣΑ Θ Ε Ν ΜΑΚΡΗΣ , γήπεδο Κρυονερίου και ώρα 9.30

Β) ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ, γήπεδο Ραφήνας  και ώρα 11.45

Γ) ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ-ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ γήπεδο Ραφήνας  και ώρα 9.30.00

Δ) ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ-ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ γήπεδο Κρυονερίου  και ώρα 11.45

 

Διευκρινίζουμε ότι στους ως αγώνες (νοκ άουτ) σε περίπτωση ισόπαλου αποτελέσματος θα ισχύουν τα κάτωθι:

Πρωτάθλημα Παμπαίδων

Στην περίπτωση που αγώνας τελειώσει ισόπαλος τότε η νικήτρια ομάδα ανακηρύσσεται μετά από εκτέλεση πέναλτι.

ΕΞΟΔΑ ΑΓΩΝΩΝ

Σας γνωρίζουμε ότι τα έξοδα των παραπάνω αγώνων (διαιτητές, ιατρός και έξοδα γηπέδου) επιβαρύνουν εξ’ ημισείας και τα δύο αγωνιζόμενα σωματεία.   

Αγώνες εξ αναβολής Junior (03/5/2017 19:16)

 

Ορίσθηκαν οι κάτωθι αγώνες εξ αναβολής Junior

Κυριακή 7/5/2017

Α΄ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ-ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ (20η ), γήπεδο Παιανίας, και ώρα 10.00

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ (21η) γήπεδο Διαστ. Ραφήνας και ώρα 10.00

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ (21η) γήπεδο Boca arena και ώρα 10.00

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ (21η) γήπεδο Κωστέα, και ώρα 13.30

Related posts

Πρόγραμμα αγώνων τουρνουά στο Σοφικό

Ρένος Γιαμπουράς

Νέες κλήσεις στις Μικτές Παίδων & Νέων ΕΠΣΑ για προπόνηση και φιλικό την Τρίτη 9/5

Abola Team 3

Το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων υποδομής του Σαββατοκύριακου (29 & 30/4) στον Πειραιά

Abola Team 3