16 C
Αθήνα
Οκτώβριος 18, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Διαιτητές και παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (6 & 7/5) στην ΕΠΣΔΑ και τα μαθήματα στην Καινούργια Σχολή Διαιτησίας

Για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου (6 & 7/5) στην ΕΠΣΔΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΒΥΖΑΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
 
2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
 
3. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 07/05/17 17:00 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
 
4. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 07/05/17 17:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
 
5. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 07/05/17 17:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
 
6. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 07/05/17 17:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
 
7. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 07/05/17 17:00 ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΠΙΠΗ Β., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΠΟΥΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2016-17
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 06/05/17 10:30 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.  
9. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΒΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 06/05/17 10:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ε.  
10. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 06/05/17 11:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
11. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 06/05/17 12:30 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.  
12. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ – ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σάββατο 06/05/17 18:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ε.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΒΥΖΑΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Τετάρτη 10/05/17 17:30

 

 

Επίσης:

ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ (05/5/2017 12:57)

Το Σάββατο 06/5/2017 και ώρα 11 :00 π.μ. , στα γραφεία της Ένωσης θα πραγματοποιηθεί το μάθημα της Σχολής Διαιτησίας. Παρακαλούνται οι μαθητές της Σχολής όπως προσέλθουν.

Related posts

ΕΠΣΔΑ: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (2-3/2)

Nάσος Φακίδης

«Έριξε» τον Κριό ο ΠΑΟΚ Μάνδρας

Nάσος Φακίδης

ΕΠΣΔΑ: Οι διαιτητές του ερχόμενου σαββατοκύριακου (13-14/4)

Nάσος Φακίδης