21.4 C
Αθήνα
Οκτώβριος 18, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (6 & 7/5) στην ΕΠΣΑ και η επισήμανση για τις Κυριακάτικες μετακινήσεις

Έγιναν γνωστοί από την ΕΠΣΑ οι διαιτητές και οι βοηθοί που θα διευθύνουν τα ματς του Σαββατοκύριακου (6 & 7/5), ενώ υπήρξε και ανακοίνωση από την Ένωση σχετικά με τις Κυριακάτικες μετακινήσεις των ομάδων.

Σχετικά με το δεύτερο σκέλος η ΕΠΣΑ στην ανακοίνωσή της επισημαίνει:

Ενημερώνουμε και εφιστούμε την προσοχή στις μετακινήσεις των ενδιαφερομένων σωματείων, ότι την ΚΥΡΙΑΚΗ 07/05/2017 το πρωί, ο Δήμος Αθηναίων διοργανώνει τον 24ο Ποδηλατικό Γύρο της πόλης, με εκκίνηση και αφετηρία την πλατεία Συντάγματος. Η 1η εκκίνηση θα δοθεί στις 10 το πρωί και η τελευταία, στις 12:15 το μεσημέρι.

Όσον αφορά τους διαιτητές στα παιχνίδια αυτοί είναι οι:

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΡΟΥΦ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.  
2. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΙΣΣΑ Α.  
3. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 07/05/17 17:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.  
4. ΠΕΥΚΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 07/05/17 17:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
5. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 07/05/17 17:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
6. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 07/05/17 17:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΦΙΤΣΑΣ Β.  
7. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 07/05/17 17:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.  
8. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 07/05/17 17:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 06/05/17 17:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
10. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.  
11. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 06/05/17 17:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.  
12. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.  
13. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ.  
14. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.  
15. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
16. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.  
18. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.  
19. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 06/05/17 17:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.  
20. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.  
21. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
22. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.  
23. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΒΥΡΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 06/05/17 17:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.  
24. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/05/17 17:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 07/05/17 17:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΟΝΤΟΣ Κ.  
26. ΠΟΨ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 07/05/17 17:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.  
27. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΙΑΣΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 07/05/17 17:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.  
28. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 07/05/17 17:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.  
29. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 07/05/17 17:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.  
30. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 07/05/17 17:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΛΑΣΠΑΣ Δ.  
31. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 07/05/17 17:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Β.  
32. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 07/05/17 17:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.  
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΕΤΣΗ Μ.  
34. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.  
35. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.  
36. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.  
37. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.  
38. ΑΦΟΒΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.  
39. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.  
40. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/05/17 17:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.  
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΡΙΩΝ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΔΗΜΑΣ Ν., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
42. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 07/05/17 10:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.  
43. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 07/05/17 10:30 ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.  
44. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/05/17 10:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.  
45. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 07/05/17 10:30 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.  
46. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 07/05/17 17:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΓΑΚΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.  
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
48. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 07/05/17 10:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
49. ΠΛΑΤΩΝ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 07/05/17 10:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ.  
50. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 07/05/17 10:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
51. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 07/05/17 10:30 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
52. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 07/05/17 10:30 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.  
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 06/05/17 17:00 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.  
54. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 07/05/17 10:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.  
55. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 07/05/17 10:30 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.  
56. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 07/05/17 10:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.  
57. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 07/05/17 10:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.  
58. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 07/05/17 17:00 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.  
59. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 07/05/17 17:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.  
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 06/05/17 17:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.  
61. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 07/05/17 10:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΙΩΤΗ Α., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
62. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 07/05/17 10:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ.  
63. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 07/05/17 10:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
64. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/05/17 13:00 ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ.  
65. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 07/05/17 17:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.  
Νέων Όμιλος Ισχυρών-2η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 06/05/17 19:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.  
67. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 07/05/17 09:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.  
68. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 07/05/17 19:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
69. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 07/05/17 20:00 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΙΣΣΑ Α.  
Νέων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών-2η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ) Σάββατο 06/05/17 13:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.  
71. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 06/05/17 19:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
72. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 07/05/17 16:30 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
73. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 07/05/17 17:30 ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.  
Παίδων Όμιλος Ισχυρών-2η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
74. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 06/05/17 12:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
75. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 06/05/17 17:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΓΑΚΗΣ Α.  
76. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 06/05/17 19:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.  
77. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 07/05/17 10:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.  
Παίδων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών-2η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 06/05/17 14:45 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.  
79. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 07/05/17 14:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
80. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 07/05/17 19:30 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ Δ.  
81. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 07/05/17 20:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.  
Παμπαίδων 7ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 06/05/17 11:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.  
83. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 06/05/17 11:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.  
84. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 06/05/17 12:15 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.  
85. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 06/05/17 13:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.  
86. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 06/05/17 16:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.  
87. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ) Σάββατο 06/05/17 17:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
88. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 07/05/17 15:00 ΣΙΑΒΒΑΣ Σ.  
Παμπαίδων 8ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 06/05/17 09:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
90. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 06/05/17 11:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.  
91. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 06/05/17 13:15 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.  
92. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 06/05/17 19:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
93. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 06/05/17 19:30 ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.  
94. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/05/17 19:30 ΚΟΚΟΡΗΣ Η.  
95. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 07/05/17 17:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
Παμπαίδων 9ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
96. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 06/05/17 09:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.  
97. ΑΕΚ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ Σάββατο 06/05/17 10:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.  
98. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 06/05/17 10:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν.  
99. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 06/05/17 20:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.  
100. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 07/05/17 11:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
101. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 07/05/17 19:30 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.  
102. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 07/05/17 20:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
Παμπαίδων10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
103. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΡΟΥΦ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 06/05/17 11:00 ΠΛΕΞΙΔΑ Π.  
104. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 06/05/17 11:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.  
105. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 06/05/17 11:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.  
106. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 06/05/17 12:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
107. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 06/05/17 19:15 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.  
108. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 07/05/17 09:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.  
109. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 07/05/17 10:00 ΙΣΣΑ Α.  
Παμπαίδων11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
110. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 06/05/17 10:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π.  
111. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 06/05/17 11:00 ΧΙΟΝΗΣ Α.  
112. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/05/17 11:00 ΔΗΜΑΣ Ν.  
113. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 06/05/17 11:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ.  
114. ΙΑΣΩΝ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 06/05/17 12:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.  
115. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 07/05/17 19:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
Ακαδημιών 9ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
116. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 06/05/17 13:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
117. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 06/05/17 19:15 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
118. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/05/17 09:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
119. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 07/05/17 10:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
120. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 07/05/17 11:45 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
Ακαδημιών10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
121. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 06/05/17 09:30 ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
122. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 06/05/17 11:00 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.  
123. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 06/05/17 13:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.  
124. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ) Σάββατο 06/05/17 15:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
125. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 07/05/17 09:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
Ακαδημιών11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
126. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 06/05/17 09:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
127. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 06/05/17 18:15 ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
128. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 06/05/17 19:30 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.  
129. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 07/05/17 10:30 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.  
130. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΡΟΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 07/05/17 20:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
Ακαδημιών12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
131. ΙΑΣΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 06/05/17 10:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
132. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 06/05/17 11:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
133. ΑΕΚ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ Σάββατο 06/05/17 12:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.  
134. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 06/05/17 20:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.  
Ακαδημιών13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
135. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 06/05/17 14:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν.  
136. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 07/05/17 12:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
137. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΕΥΚΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 07/05/17 17:15 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
138. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 07/05/17 20:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Ακαδημιών14ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
139. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 06/05/17 09:30 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ Δ.  
140. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 06/05/17 10:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
141. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 06/05/17 19:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
142. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 07/05/17 19:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
Ακαδημιών15ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
143. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 06/05/17 09:00 ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.  
144. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/05/17 09:30 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
145. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 06/05/17 10:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
146. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 07/05/17 16:00 ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.

 

 

Related posts

Καραβίδας Αντώνης (Δάφνη Π. Φαλήρου): “Θέλαμε να συνεχίσουμε με νίκες”

Κωνσταντίνος Ράπτης

Απολαμβάνει την γλυκιά μοναξιά της κορυφής ο ΠΑΟ Ρουφ

Παντελίδης Mάνος

H κλήρωση του Κυπέλλου ΕΠΣΑ!

Abola Team