13.7 C
Αθήνα
Οκτώβριος 21, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (6/5) στην ΕΠΣΑ

Στις αναμετρήσεις του Σαββάτου (6/5) σε όλες τις κατηγορίες και σε όλα τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

 

 

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΡΟΥΦ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΛΑΣΠΑΣ Δ. 2-1
2. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΙΣΣΑ Α. 0-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 06/05/17 17:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 1-1
4. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι. 0-1
5. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 06/05/17 17:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 3-0
6. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 1-0
7. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 0-1
8. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 1-0
9. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-0
10. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ. 3-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 1-0
12. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε. 2-2
13. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 06/05/17 17:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 2-1
14. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 3-0
15. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 5-2
16. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 4-0
17. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΒΥΡΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 06/05/17 17:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 2-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΕΤΣΗ Μ. 2-1
19. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 2-0
20. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ. 0-0
21. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 1-1
22. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. 0-3
23. ΑΦΟΒΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 3-5
24. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 1-1
25. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/05/17 17:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 0-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΡΙΩΝ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΔΗΜΑΣ Ν., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-6
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-1
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 06/05/17 17:00 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 1-2
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 06/05/17 17:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 0-1
Νέων Όμιλος Ισχυρών-2η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 06/05/17 19:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.  
Νέων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών-2η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ) Σάββατο 06/05/17 13:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 4-0
32. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 06/05/17 19:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
Παίδων Όμιλος Ισχυρών-2η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 06/05/17 12:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-2
34. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 06/05/17 17:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΓΑΚΗΣ Α. 1-1 (πεν: 7-6)
35. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 06/05/17 19:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.  
Παίδων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών-2η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 06/05/17 14:45 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. 2-0
Παμπαίδων 7ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 06/05/17 11:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 0-8
38. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 06/05/17 11:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 2-2
39. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 06/05/17 12:15 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 1-4
40. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 06/05/17 13:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 1-1
41. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 06/05/17 16:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 0-1
42. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ) Σάββατο 06/05/17 17:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 4-0
Παμπαίδων 8ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 06/05/17 09:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 1-1
44. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 06/05/17 11:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 5-0
45. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 06/05/17 13:15 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ. 1-2
46. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 06/05/17 19:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
47. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 06/05/17 19:30 ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.  
48. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/05/17 19:30 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.  
Παμπαίδων 9ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 06/05/17 09:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 3-0
50. ΑΕΚ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ Σάββατο 06/05/17 10:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-2
51. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 06/05/17 10:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 2-0
52. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 06/05/17 20:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.  
Παμπαίδων10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΡΟΥΦ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 06/05/17 11:00 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 1-1
54. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 06/05/17 11:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-1
55. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 06/05/17 11:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 8-4
56. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 06/05/17 12:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-5
57. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 06/05/17 19:15 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.  
Παμπαίδων11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 06/05/17 10:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 1-1
59. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 06/05/17 11:00 ΧΙΟΝΗΣ Α. 3-3
60. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/05/17 11:00 ΔΗΜΑΣ Ν. 2-1
61. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 06/05/17 11:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-0
62. ΙΑΣΩΝ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 06/05/17 12:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 7-1
Ακαδημιών 9ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
63. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 06/05/17 13:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-1
64. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 06/05/17 19:15 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Ακαδημιών10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 06/05/17 09:30 ΝΙΕΡΗΣ Κ. 0-4
66. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 06/05/17 11:00 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 5-0
67. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 06/05/17 13:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-2
68. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ) Σάββατο 06/05/17 15:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 3-2
Ακαδημιών11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 06/05/17 09:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-5
70. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 06/05/17 18:15 ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
71. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 06/05/17 19:30 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.  
Ακαδημιών12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΙΑΣΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 06/05/17 10:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-0
73. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 06/05/17 11:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 3-3
74. ΑΕΚ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ Σάββατο 06/05/17 12:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 6-0
75. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 06/05/17 20:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.  
Ακαδημιών13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
76. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 06/05/17 14:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 2-2
Ακαδημιών14ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 06/05/17 09:30 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-3
78. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 06/05/17 10:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 2-2
79. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 06/05/17 19:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
Ακαδημιών15ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 06/05/17 09:00 ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 3-2
81. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/05/17 09:30 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 1-4
82. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 06/05/17 10:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-4

Related posts

Εκπληκτικό φινάλε στα Βριλήσσια

Βασίλης Θεόκλητος

Δάφνη Π. Φαλήρου – Άγιος Δημήτριος: Στο φύλλο αγώνα το ενδιαφέρον!

Κωνσταντίνος Ράπτης

Τα Ιλίσια 2004 συγχαίρουν τον Αγ. Θωμά για την άνοδο στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3