13.7 C
Αθήνα
Οκτώβριος 21, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (6/5) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματς του Σαββάτου (6/5) στην ΕΠΣΑΝΑ σε όλες τις κατηγορίες σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Αγίας Άννας Σάββατο 06/05/17 16:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
5-0
Β Κατηγορία
(33η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Αφιδνών Σάββατο 06/05/17 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
3-3
3. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Βουλιαγμένης Σάββατο 06/05/17 16:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
1-2
4. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Ραφήνας Σάββατο 06/05/17 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-3
5. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Διονύσου Σάββατο 06/05/17 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
6. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 06/05/17 16:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΡΙΜΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-0
7. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ Νέων Παλατίων Σάββατο 06/05/17 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
0-1
8. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 06/05/17 16:30 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
4-1
9. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Κουβαρά Σάββατο 06/05/17 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
0-4
Ημιτελική Φάση Παίδων
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αγίας Μαρίνας Τετάρτη 03/05/17 17:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. 9-2
Προημιτελική Φάση Παμπαίδων
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Κρυονερίου Σάββατο 06/05/17 09:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 2-0
12. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ραφήνας Σάββατο 06/05/17 09:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. 2-1
13. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Ραφήνας Σάββατο 06/05/17 11:45 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α. 2-0
14. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Κρυονερίου Σάββατο 06/05/17 11:45 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 2-2 (πεν: 5-6)
Προημιτελική Φάση Θεσμού Κυπέλλου Παμπαίδων
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 06/05/17 09:30 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 1-4
16. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 06/05/17 09:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α. 6-0
17. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 06/05/17 11:45 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΤΡΙΜΗΣ Α. 1-3
18. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 06/05/17 11:45 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ Κ. 4-5

Related posts

Τα ματς του Σαβ/κου στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Newsroom

Πήρε τον Στέλιο Αλεξίου η Δόξα Κορωπίου

admin

Για 8η χρονιά ο Χρήστος Τριανταφύλλης προπονητής τερματοφυλάκων καο βοηθός προπονητή στην Λαυρεωτική

Abola Team 3