23.7 C
29 Μαρτίου, 2024
Α' ΕΠΣΑΝΑ

Νέο ρεσιτάλ διαιτησίας του Δ. Γκούγκαρη στο Κρυονέρι-ΑΟ Ατλαντίς 1-2

Δικαιώθηκε ο σπουδαίος διαιτητής Γκουγκαρης Δημήτρης έστω και στην τελευταία αγωνιστική.

Ο Δ. Γκούγκαρης έδωσε ρεσιτάλ σε παιχνίδι της μεγάλης κατηγορίας-της Α’ κατηγορίας ΕΠΣΑΝΑ όπου έκανε όλο τον κόσμο να παραμιλάει με την ποιοτική του διαιτησία στο ματς Κρυονέρι-ΑΟ Ατλαντίς 1-2.

Ο 35 χρόνος ρέφερι έδωσε το καλύτερο του εαυτό σε ένα συναρπαστικό παιχνίδι στο Κρυονέρι όπου ή γηπεδούχος ομάδα το πίεσε μέχρι το 90′ λεπτό με δοκάρι όπου είχε με τον Παυλίδη.

Προηγήθηκε το Κρυονέρι στο 10′ με τον Ρίζο, ενώ στο 25′ ο Καλιαμπάκας έφερε το ματς στα ίσια.

Στο 78ο λεπτό από λάθος του τερματοφύλακα ο Πανόπουλος έκανε το 1-2 για την Ατλαντίδα.

Βοηθοί του Γκούγκαρη ήταν οι Κουλοχέρης Ιωάννης και Νίκας Γιώργος με σωστές υποδείξεις…

ΚΡΥΟΝΕΡΙ: Μανουσάκης, Εζεμπάεκμπου, Κολωγάς, Καναρέλης, Ζερμπίνης, Τουμπανάκης, Καμαρίτης, Παυλίδης, Ρίζος(54′ Μανουσάκης), Σιατραβάνης(83′ Μεχίλλι), Σαχίνης(62′ Πατσαχάκης).

ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ: Τσαλίκης, Παππάς(80′ Θεοδωράκης), Καρακώστας, Κουλίρα, Κολοτούρος, Μαλάϊ, Κόντη, Πανόπουλος, Καλιαμπάκας(83′ Κωτσάκης), Χρυσάφης(71′ Κατσιγιάννης), Σιούτης.