21.4 C
Αθήνα
Οκτώβριος 18, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα πρωινά ματς της Κυριακής (7/5) στην ΕΠΣΑ

Στα πρωινά ματς της Κυριακής (7/5) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΡΙΩΝ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΔΗΜΑΣ Ν., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-6
42. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 07/05/17 10:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 1-3
43. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 07/05/17 10:30 ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ. 0-1
44. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/05/17 10:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 4-2
45. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 07/05/17 10:30 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ. 0-2
46. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 07/05/17 17:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΓΑΚΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.  
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-1
48. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 07/05/17 10:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-0
49. ΠΛΑΤΩΝ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 07/05/17 10:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ. 0-0
50. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 07/05/17 10:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 3-0
51. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 07/05/17 10:30 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-2
52. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 07/05/17 10:30 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 1-2
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 06/05/17 17:00 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 1-2
54. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 07/05/17 10:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ. 0-1
55. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 07/05/17 10:30 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 0-3
56. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 07/05/17 10:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 0-1
57. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 07/05/17 10:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 3-0
58. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 07/05/17 17:00 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.  
59. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 07/05/17 17:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.  
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 06/05/17 17:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 0-1
61. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 07/05/17 10:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΙΩΤΗ Α., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 3-1
62. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 07/05/17 10:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ. 4-0
63. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 07/05/17 10:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 0-1
64. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/05/17 13:00 ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 2-1
65. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 07/05/17 17:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.  
Νέων Όμιλος Ισχυρών-2η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 06/05/17 19:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε. 0-0 (πεν: 3-4)
67. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 07/05/17 09:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε. 1-3
68. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 07/05/17 19:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
69. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 07/05/17 20:00 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΙΣΣΑ Α.  
Νέων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών-2η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ) Σάββατο 06/05/17 13:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 4-0
71. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 06/05/17 19:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 1-5
72. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 07/05/17 16:30 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
73. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 07/05/17 17:30 ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.  
Παίδων Όμιλος Ισχυρών-2η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
74. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 06/05/17 12:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-2
75. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 06/05/17 17:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΓΑΚΗΣ Α. 1-1 (πεν: 7-6)
76. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 06/05/17 19:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-2
77. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 07/05/17 10:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 2-1
Παίδων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών-2η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 06/05/17 14:45 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. 2-0
79. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 07/05/17 14:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
80. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 07/05/17 19:30 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ Δ.  
81. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 07/05/17 20:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.  
Παμπαίδων 7ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 06/05/17 11:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 0-8
83. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 06/05/17 11:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 2-2
84. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 06/05/17 12:15 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 1-4
85. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 06/05/17 13:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 1-1
86. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 06/05/17 16:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 0-1
87. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ) Σάββατο 06/05/17 17:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 4-0
88. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 07/05/17 15:00 ΣΙΑΒΒΑΣ Σ.  
Παμπαίδων 8ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 06/05/17 09:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 1-1
90. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 06/05/17 11:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 5-0
91. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 06/05/17 13:15 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ. 1-2
92. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 06/05/17 19:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-0
93. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 06/05/17 19:30 ΜΕΖΙΝΗΣ Γ. 4-0
94. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/05/17 19:30 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 0-3
95. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 07/05/17 17:00 ΙΣΣΑ Α.  
Παμπαίδων 9ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
96. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 06/05/17 09:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 3-0
97. ΑΕΚ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ Σάββατο 06/05/17 10:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-2
98. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 06/05/17 10:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 2-0
99. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 06/05/17 20:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 12-1
100. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 07/05/17 11:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 3-2
101. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 07/05/17 19:30 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.  
102. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 07/05/17 20:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
Παμπαίδων10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
103. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΡΟΥΦ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 06/05/17 11:00 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 1-1
104. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 06/05/17 11:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-1
105. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 06/05/17 11:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 8-4
106. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 06/05/17 12:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-5
107. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 06/05/17 19:15 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 4-0
108. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 07/05/17 09:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 3-0
109. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 07/05/17 10:00 ΙΣΣΑ Α. 1-0
Παμπαίδων11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
110. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 06/05/17 10:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 1-1
111. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 06/05/17 11:00 ΧΙΟΝΗΣ Α. 3-3
112. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/05/17 11:00 ΔΗΜΑΣ Ν. 2-1
113. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 06/05/17 11:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-0
114. ΙΑΣΩΝ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 06/05/17 12:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 7-1
115. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 07/05/17 19:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
Ακαδημιών 9ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
116. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 06/05/17 13:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-1
117. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 06/05/17 19:15 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-0
118. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/05/17 09:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-1
119. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 07/05/17 10:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 6-2
120. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 07/05/17 11:45 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-1
Ακαδημιών10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
121. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 06/05/17 09:30 ΝΙΕΡΗΣ Κ. 0-4
122. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 06/05/17 11:00 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 5-0
123. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 06/05/17 13:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-2
124. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ) Σάββατο 06/05/17 15:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 3-2
125. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 07/05/17 09:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 3-8
Ακαδημιών11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
126. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 06/05/17 09:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-5
127. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 06/05/17 18:15 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 0-4
128. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 06/05/17 19:30 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 0-1
129. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 07/05/17 10:30 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 0-1
130. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΡΟΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 07/05/17 20:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
Ακαδημιών12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
131. ΙΑΣΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 06/05/17 10:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-0
132. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 06/05/17 11:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 3-3
133. ΑΕΚ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ Σάββατο 06/05/17 12:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 6-0
134. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 06/05/17 20:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 0-0
Ακαδημιών13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
135. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 06/05/17 14:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 2-2
136. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 07/05/17 12:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 5-1
137. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΕΥΚΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 07/05/17 17:15 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
138. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 07/05/17 20:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Ακαδημιών14ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
139. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 06/05/17 09:30 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-3
140. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 06/05/17 10:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 2-2
141. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 06/05/17 19:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 1-4
142. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 07/05/17 19:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
Ακαδημιών15ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
143. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 06/05/17 09:00 ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 3-2
144. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 06/05/17 09:30 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 1-4
145. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 06/05/17 10:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-4

Related posts

Καραβίδας Αντώνης (Δάφνη Π. Φαλήρου): “Θέλαμε να συνεχίσουμε με νίκες”

Κωνσταντίνος Ράπτης

Το βλέμμα στον Πανθησειακό ο ΓΣ Καισαριανής

Κωνσταντίνος Ράπτης

Να παραμείνουν ψηλά θέλουν στον ΓΣ Αργυρούπολης!

Κωνσταντίνος Ράπτης