15.6 C
Αθήνα
Οκτώβριος 26, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (6 & 7/5) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (6 & 7/5) στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα στα πρωταθλήματα σε όλες τις κατηγορίες και στην υποδομή:

Α Κατηγορία
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Αγίας Άννας Σάββατο 06/05/17 16:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
5-0
2. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 07/05/17 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
4-2
3. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Βάρης Κυριακή 07/05/17 16:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
3-1
4. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΜΑΡΚΟ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 07/05/17 16:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
1-3
5. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Κυριακή 07/05/17 16:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
6-0
6. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Γλυκών Νερών Κυριακή 07/05/17 16:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΒΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ)
1-2
7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Κερατέας Κυριακή 07/05/17 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
5-3
8. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Κρυονερίου Κυριακή 07/05/17 16:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΛΙΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
1-2
Β Κατηγορία
(33η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Αφιδνών Σάββατο 06/05/17 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
3-3
10. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Βουλιαγμένης Σάββατο 06/05/17 16:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
1-2
11. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Ραφήνας Σάββατο 06/05/17 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-3
12. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Διονύσου Σάββατο 06/05/17 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
2-0
13. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 06/05/17 16:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΡΙΜΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-0
14. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ Νέων Παλατίων Σάββατο 06/05/17 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
0-1
15. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 06/05/17 16:30 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
4-1
16. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Κουβαρά Σάββατο 06/05/17 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
0-4
Γ Κατηγορία
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Γέρακα Κυριακή 07/05/17 16:30 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
2-1
18. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Συκαμίνου Κυριακή 07/05/17 16:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
1-0
19. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Καπανδριτίου Κυριακή 07/05/17 16:30 ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΨΑΡΡΟΣ Α., ΚΟΡΜΠΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
2-1
20. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Αυλώνα Κυριακή 07/05/17 16:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΒΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΓΚΩΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
3-0
21. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 07/05/17 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΦΑΜΕΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
2-0
22. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Ανθούσας Κυριακή 07/05/17 16:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΓΚΟΥΜΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
0-1
Junior 1ος Όμιλος
(20η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 07/05/17 10:00 ΗΛΙΑΔΗΣ Ι.  
Junior 2ος Όμιλος
(21η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 07/05/17 10:00 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
25. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Βoca Αrena Κυριακή 07/05/17 10:00 ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α. 3-5
26. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Κωστέα-Γείτονα Κυριακή 07/05/17 13:30 ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.  
Ημιτελική Φάση Παίδων
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αγίας Μαρίνας Τετάρτη 03/05/17 17:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. 9-2
Προημιτελική Φάση Παμπαίδων
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Κρυονερίου Σάββατο 06/05/17 09:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 2-0
29. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ραφήνας Σάββατο 06/05/17 09:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. 2-1
30. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Ραφήνας Σάββατο 06/05/17 11:45 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α. 2-0
31. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Κρυονερίου Σάββατο 06/05/17 11:45 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 2-2 (πεν: 5-6)
Προημιτελική Φάση Θεσμού Κυπέλλου Παμπαίδων
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 06/05/17 09:30 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 1-4
33. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 06/05/17 09:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α. 6-0
34. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 06/05/17 11:45 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΤΡΙΜΗΣ Α. 1-3
35. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 06/05/17 11:45 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ Κ. 4-5

Related posts

Το γύρισε η Άνοιξη

Βασίλης Θεόκλητος

Με την παρουσία του Δημ. Γιαρένη ο αγιασμός στους διαιτητές της Ανατολικής Αττικής

Abola Team 3

Την Κυριακή 10/6 εκλογές στα Καλύβια

Abola Team 3