15.9 C
Αθήνα
Οκτώβριος 19, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (6 & 7/5) στον Πειραιά

Στους αγώνες μπαράζ, Play-Off, Play-Out όπως και σε όλα τα πρωταθλήματα και αυτά της υποδομής το Σαββατοκύριακο (6 & 7/5) στον Πειραιά σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Play-out Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 07/05/17 17:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 0-1
2. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 07/05/17 17:30 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ) 0-1
Μπαράζ για την 11η-12η θέση Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 2-1
Play-off B Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 07/05/17 17:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 3-0
5. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 07/05/17 17:30 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 1-1
Play-out B Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 07/05/17 14:45 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 6-0
7. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 07/05/17 14:45 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-1
Μπαράζ για την 10η-11η θέση Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 06/05/17 17:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 3-2
Μπαράζ για την 6η-7η θέση B Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 06/05/17 17:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ .) 3-1
Γ Κατηγορία
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 06/05/17 16:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 2-2
11. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 07/05/17 14:45 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 5-0
12. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 07/05/17 14:45 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 4-0
13. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 07/05/17 17:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ .) 1-0
14. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 07/05/17 17:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 1-2
15. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 07/05/17 17:30 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 1-1
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 06/05/17 11:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΜΑΝΗΣ Α. 1-1
17. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 07/05/17 19:30 ΡΙΖΟΣ Ε., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. 0-0
18. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 07/05/17 19:45 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ .., ΓΟΓΟΛΟΣ ..  
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 07/05/17 11:00 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΜΑΝΗΣ Α. 3-3
20. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 07/05/17 17:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ .. 1-2
21. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 07/05/17 18:00 ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΤΖΙΩΤΗΣ .., ΛΕΒΑΝΤΗΣ ..  
Play-off Α Κατηγορία Παιδικού
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (Μικρός Τελικός) ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 06/05/17 15:30 ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 0-0 (πεν: 3-4)
23. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ (Μεγάλος Τελικός) ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 06/05/17 17:45 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. 0-1
Προπαιδικό 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 06/05/17 10:30 ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. 0-8
25. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 06/05/17 14:00 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι. 0-5
Προπαιδικό 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 06/05/17 11:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. 1-10
27. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 07/05/17 09:30 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α. 1-4
Προπαιδικό 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 06/05/17 14:30 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΓΟΓΟΛΟΣ .. 0-6
29. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 06/05/17 18:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 0-3
Προπαιδικό 4ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 06/05/17 10:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 0-2
31. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 07/05/17 11:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. 0-2
Προπαιδικό 5ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 06/05/17 12:30 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΛΕΒΑΝΤΗΣ .. 1-10
33. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 06/05/17 13:00 ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. 1-2
Προπαιδικό 6ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 06/05/17 11:00 ΔΟΥΛΗΣ Γ. 2-0
35. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 07/05/17 12:00 ΤΣΑΝΟΣ Ι. 4-1

Related posts

Χρ. Μπουλές : Η ιστορία δεν αλλάζει ,ούτε διαγράφεται!!!

Ρένος Γιαμπουράς

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (5 και 6/5) στον Πειραιά

Abola Team 3

Οι επιλεγέντες για τη Σχολή Επανεξέτασης UEFA A’ & B’

Abola Team 2