18.5 C
Αθήνα
Οκτώβριος 18, 2021
Abola.gr
ΥΠΟΔΟΜΩΝ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (13 & 14/5) σε Νέους-Παίδες-Παμπαίδες ΕΠΣΑ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (13 & 14/5) στην ΕΠΣΑ στις διοργανώσεις, Νέων, Παίδων και Παμπαίδων έχει ως εξής:

Νέων Όμιλος Ισχυρών-3η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/05/17 10:00    
53. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 13/05/17 11:00    
Νέων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών-3η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 13/05/17 18:00    
55. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 14/05/17 20:00    
Παίδων Όμιλος Ισχυρών-3η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/05/17 12:15    
57. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 14/05/17 20:00    
Παίδων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών-3η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 13/05/17 20:00    
59. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/05/17 20:00    
Παμπαίδων 7ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/05/17 11:00    
61. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 13/05/17 13:45    
62. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 13/05/17 18:30    
63. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 13/05/17 18:30    
64. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/05/17 20:00    
65. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 14/05/17 17:30    
66. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 14/05/17 19:30    
Παμπαίδων 8ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
67. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 13/05/17 09:30    
68. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 13/05/17 10:00    
69. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 13/05/17 13:00    
70. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 13/05/17 18:45    
71. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/05/17 20:15    
72. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 14/05/17 10:00    
73. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 14/05/17 18:00    
Παμπαίδων 9ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
74. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 13/05/17 09:30    
75. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕΚ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 13/05/17 10:30    
76. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 13/05/17 11:00    
77. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 13/05/17 11:00    
78. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 14/05/17 17:30    
79. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 14/05/17 18:00    
80. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 14/05/17 20:00    
Παμπαίδων10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/05/17 09:00    
82. ΡΟΥΦ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 13/05/17 09:00    
83. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/05/17 09:30    
84. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 13/05/17 10:30    
85. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 13/05/17 12:00    
86. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 13/05/17 15:00    
87. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 14/05/17 20:30

Related posts

Γίνε το αύριο του Κρυονερίου, το μέλλον είσαι εσύ!

Ρένος Γιαμπουράς

Προπόνηση προεπιλογής και φιλικό (21/3) οι Μικτές της ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Κ18 του Αιγάλεω 1-0 εκτός τον Ολυμπιακό Λιοσίων

Ρένος Γιαμπουράς