18.5 C
Αθήνα
Οκτώβριος 18, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι πρώτοι σκόρερ στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ

Ο πίνακας με τους πρώτους δέκα σκόρερ σε όλα τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ και σε όλους τους Ομίλους (1ος και 2ος όμιλος της Α’ ΕΠΣΑ, 1ος, 2ος και 3ος όμιλος της Β’ ΕΠΣΑ και 1ος, 2ος, 3ος και 4ος όμιλος της Γ’ ΕΠΣΑ) έχει διαμορφωθεί ως εξής:

1. ΜΠΟΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 19
2. ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΟΥΦ 13
3. ΓΚΡΕΒΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12
4. ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 12
5. ΦΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12
6. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 11
7. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 11
8. ΒΟΥΛΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11
9. ΜΠΕΡΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 11
10. ΨΑΡΑΔΕΛΗΣ ΒΑΙΟΣ ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 11
1. ΒΕΡΜΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 19
2. ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΥΡΜΕΝΑ 14
3. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 12
4. ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΟΥΡΜΕΝΑ 12
5. ΠΛΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 11
6. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 10
7. ERMAL GEGA ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 8
8. ΓΕΜΙΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 8
9. ΜΠΡΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

8

8

10. Νικολάου Νικόλαος Τράχωνες 8

 

 .  
1. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΑΪΔΑ 21
2. ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΒΥΡΩΝ 20
3. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΘΗΝΑΪΔΑ 19
4. ΜΙΧΑΛΑΚΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ 12
5. ΧΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 12
6. ΒΛΑΜΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 11
7. ΜΑΚΡΥΠΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 11
8. ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 11
9. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 10
10. ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 10
 
1. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 17
2. ΝΤΟΝΕ ΜΑΡΑΛΝΤΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 17
3. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ 14
4. ΦΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ 13
5. ΔΡΟΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 12
6. ΚΩΝΣΤ/ΔΗΣ-ΜΟΝΤΕΣΑΝΤΟ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 12
7. ΓΚΑΒΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ 11
8. ΠΑΤΣΙΑΒΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΑΣΩΝ 11
9. ΧΑΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 11
10. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 10
1. ΜΑΚΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΟ ΙΛΙΟΥ 27
2. ΠΥΡΓΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΦΟΒΟΣ 17
3. ROKA MARGKIL ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 15
4. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΡΜΕΝΙΚΗ 14
5. ΑΓΓΕΛΙΔΕΛΛΗΣ ΔΟΥΚΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13
6. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 13
7. ΣΚΟΥΜΠΟΥΡΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ 12
8. ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 11
9. ΚΑΤΣΙΠΟΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙ 11
10. ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ 11
1. ΦΑΛΑΓΓΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 21
2. ΑΝΔΡΕΑΚΕΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 18
3. MANSOUR YOUSSEF ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 12
4. ΜΟΥΡΔΟΥΚΟΥΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 10
5. ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ 10
6. SINOMATI PETRO ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 9
7. ΠΑΤΣΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 9
8. ΔΟΥΛΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ 8
9. ΚΑΠΕΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 8
10. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 8
1. ΜΑΡΤΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 34
2. ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ 21
3. ΛΙΒΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΕΡΑΠΟΛΗ 19
4. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) 17
5. ΣΩΝΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 17
6. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 14
7. ΤΖΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 13
8. ΖΑΓΚΟΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΛΑΤΩΝ 11
9. ΠΕΤΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΙΕΡΑΠΟΛΗ 10
10. ΧΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΕΟΝΤΕΣ 10
1. ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 24
2. ΜΑΡΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ 18
3. ΜΑΝΤΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 15
4. ΝΑΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 15
5. ΠΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ 14
6. ΚΑΚΑΜΠΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ 13
7. ΠΑΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 13
8. ΘΑΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ 12
9. ΚYΣΣΑΝΔΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 12
10. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 12
1. ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ 19
2. BEQO NIKO ΜΑΡΟΥΣΙ 12
3. ΡΑΠΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 12
4. ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ 11
5. ΚΥΛΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΥΜΗΤΤΟΣ 10
6. ΜΠΑΡΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ 10
7. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 10
8. ΒΕΛΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΥΜΗΤΤΟΣ 9
9. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΥΜΗΤΤΟΣ 9
10. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ 8

Related posts

«Φουλάρουν» για ενίσχυση στην Αλσούπολη

Χώρισαν οι δρόμοι του Θανάση Ζαμπούρα και Αθηναϊδας

Abola Team 3

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου σε Α’ και Β’ κατηγορία

Ρένος Γιαμπουράς