13.7 C
Αθήνα
Οκτώβριος 21, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (13 & 14/5) στην ΕΠΣΑ στα πρωταθλήματα υποδομών

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (13 & 14/5) στην ΕΠΣΑ για τα πρωταθλήματα υποδομών έχει ως εξής:

Νέων Όμιλος Ισχυρών-3η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/05/17 10:00    
53. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 13/05/17 11:00    
Νέων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών-3η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 13/05/17 18:00    
55. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 14/05/17 20:00    
Παίδων Όμιλος Ισχυρών-3η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/05/17 12:15    
57. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 14/05/17 20:00    
Παίδων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών-3η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 13/05/17 20:00    
59. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/05/17 20:00    
Παμπαίδων 7ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/05/17 11:00    
61. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 13/05/17 13:45    
62. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 13/05/17 18:30    
63. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 13/05/17 18:30    
64. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/05/17 20:00    
65. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 14/05/17 17:30    
66. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 14/05/17 19:30    
Παμπαίδων 8ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
67. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 13/05/17 10:00    
68. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 13/05/17 13:00    
69. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 13/05/17 18:45    
70. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 13/05/17 19:00    
71. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/05/17 20:15    
72. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 14/05/17 10:00    
73. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 14/05/17 18:00    
Παμπαίδων 9ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
74. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 13/05/17 09:30    
75. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕΚ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 13/05/17 10:30    
76. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 13/05/17 11:00    
77. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 13/05/17 11:00    
78. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 14/05/17 17:30    
79. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 14/05/17 18:00    
80. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 14/05/17 20:00    
Παμπαίδων10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/05/17 09:00    
82. ΡΟΥΦ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 13/05/17 09:00    
83. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/05/17 09:30    
84. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 13/05/17 10:30    
85. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 13/05/17 12:00    
86. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 13/05/17 15:00    
87. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 14/05/17 20:30    
Παμπαίδων11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 13/05/17 10:45    
89. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 13/05/17 11:00    
90. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 13/05/17 17:00    
91. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 13/05/17 18:30    
92. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/05/17 19:30    
93. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 14/05/17 20:00    
Ακαδημιών 9ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 13/05/17 17:00    
95. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/05/17 20:15    
96. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 14/05/17 10:30    
97. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 14/05/17 16:00    
98. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 14/05/17 20:30    
Ακαδημιών10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
99. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 13/05/17 09:30    
100. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 13/05/17 09:30    
101. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 13/05/17 10:00    
102. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 13/05/17 11:00    
103. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 13/05/17 11:30    
Ακαδημιών11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
104. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 13/05/17 09:00    
105. ΡΟΥΦ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΡΟΥΦ Σάββατο 13/05/17 13:00    
106. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 13/05/17 18:00    
107. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 13/05/17 19:45    
108. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 13/05/17 20:00    
Ακαδημιών12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
109. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 13/05/17 09:30    
110. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 13/05/17 20:00    
111. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 13/05/17 20:00    
112. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΑΕΚ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 13/05/17 20:30    
Ακαδημιών13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
113. ΠΕΥΚΗ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 13/05/17 10:30    
114. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 13/05/17 10:30    
115. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/05/17 12:30    
116. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 14/05/17 09:00    
Ακαδημιών14ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
117. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 13/05/17 09:30    
118. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 13/05/17 11:00    
119. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/05/17 18:00    
120. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 14/05/17 19:00    
Ακαδημιών15ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
121. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 13/05/17 09:30    
122. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 13/05/17 12:00    
123. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/05/17 13:15    
124. ΠΟΨ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 14/05/17 11:30

Related posts

Στην παράταση (0-0 η κανονική διάρκεια) οι Ίωνες Παλ. Φαλήρου 2-0 τους Λέοντες

Abola Team

Το ποινολόγιο της ΕΠΣΑ

Παντελίδης Mάνος

Τρίποντο για την Αγία Παρασκευή

Παντελίδης Mάνος