22.7 C
Αθήνα
Οκτώβριος 22, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Διαιτητές και παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (13 & 14/5) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου στην Β’ ΕΠΣΑΝΑ αλλά και στις διοργανώσεις υποδομής ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

Β Κατηγορία
(34η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Σταμάτας Σάββατο 13/05/17 16:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΑΡΑΒΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
2. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 14/05/17 16:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΛΙΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
 
3. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Γέρακα Κυριακή 14/05/17 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
4. ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Άνοιξης Κυριακή 14/05/17 16:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
5. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 14/05/17 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
 
6. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Αναβύσσου Κυριακή 14/05/17 16:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
 
7. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 14/05/17 16:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
8. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Καλυβίων Κυριακή 14/05/17 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΚΑΡΕΛΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
 
Junior 2ος Όμιλος
(18η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Διονύσου Κυριακή 14/05/17 10:00 ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β.  
10. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 14/05/17 10:00 ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Ε.  
Projunior 2ος όμιλος
(13η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Planet Cosmos Κυριακή 14/05/17 10:00 ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ.  
Μικρός Τελικός Νέων
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 13/05/17 11:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.  
Μικρός Τελικός Παίδων
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 13/05/17 09:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.  
Τελικός πρωταθλήματος Νέων
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Βάρης Σάββατο 13/05/17 18:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.  
Τελικός πρωταθλήματος Παίδων
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Βάρης Κυριακή 14/05/17 18:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.  
Τελικός Θεσμού Κυπέλλου Νέων
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Βάρης Σάββατο 13/05/17 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.  
Τελικός Θεσμού Κυπέλλου Παίδων
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Βάρης Κυριακή 14/05/17 16:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.  
Ημιτελική Φάση Παμπαίδων
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 14/05/17 09:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.  
19. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Κρυονερίου Κυριακή 14/05/17 17:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΑΛΛΑΣ Γ.  
Ημιτελική Φάση Θεσμού Κυπέλλου Παμπαίδων
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 14/05/17 09:30 ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΕΚΑΣ Α.  
21. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 14/05/17 09:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.

Related posts

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ 0-2 | Στιγμιότυπα

admin

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (7/10 και 8/10) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Τα σημερινά (1/12/19) αποτελέσματα στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Newsroom