4.6 C
Αθήνα
Ιανουάριος 18, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Διαιτητές και παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (13 & 14/5) στον Πειραιά

Στα ματς του Σαββατο

Play-out Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 14/05/17 17:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)  
2. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 14/05/17 17:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΑΛΒΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)  
Play-out Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
4. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)  
5. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Τετάρτη 17/05/17 17:45    
6. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Τετάρτη 17/05/17 17:45    
Play-off B Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 14/05/17 17:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)  
8. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 14/05/17 17:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)  
Play-off B Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 13/05/17 17:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)  
10. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)  
11. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Τετάρτη 17/05/17 17:45    
12. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Τετάρτη 17/05/17 17:45    
Play-out B Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΣΤΡΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)  
14. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .)  
15. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Τετάρτη 17/05/17 17:45    
16. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Τετάρτη 17/05/17 17:45    
Play-out Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 14/05/17 17:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)  
18. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 14/05/17 17:30 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ .)  
Play-off Γ Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 14/05/17 12:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)  
20. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 14/05/17 12:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)  
Προπαιδικό 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 13/05/17 10:00 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ ..  
Προπαιδικό 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 13/05/17 09:00 ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΓΟΓΟΛΟΣ .., ΤΟΡΝΟΣ ..  
23. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 14/05/17 14:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.  
Προπαιδικό 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 13/05/17 10:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.  
25. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 13/05/17 10:45 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΟΓΟΛΟΣ .., ΤΟΡΝΟΣ ..  
Προπαιδικό 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 13/05/17 10:00 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.  
27. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 13/05/17 11:00 ΒΑΛΒΗΣ Κ.  
Προπαιδικό 5ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 13/05/17 13:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.  
29. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 14/05/17 13:30 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΓΟΓΟΛΟΣ .., ΚΑΛΕΓΙΑΣ ..  
Προπαιδικό 6ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 13/05/17 10:00 ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ..  
31. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 14/05/17 19:45 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ .., ΤΖΙΩΤΗΣ ..

κύριακου (13 & 14/5) στον Πειραιά ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

 

Related posts

Γενικός Αρχηγός στην ΑΕ Σαλαμίνας ο Καρποντίνης

Ρένος Γιαμπουράς

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (6/1) στα ματς στην ΕΠΣ Πειραιά

Abola Team 3

Στον Βάλβη τα κλειδιά των υποδομών!

Kώστας Παλαιολόγος