18.5 C
Αθήνα
Οκτώβριος 18, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα πρωινά ματς της Κυριακής (14/5) στην ΕΠΣΑ

Στα πρωινά ματς της Κυριακής (14/5) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν. 4-0
12. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 14/05/17 10:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 2-3

 

ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.  
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/05/17 17:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΖΥΓΑΣ Π. 0-0
28. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 14/05/17 10:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 4-1
29. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 14/05/17 10:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-1
30. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 14/05/17 10:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 5-1
31. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 14/05/17 10:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 4-0
32. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 14/05/17 10:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-3

 

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΓΑΚΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1
40. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 14/05/17 10:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 1-2
41. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 14/05/17 10:30 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΑΚΗΣ Α. 4-1
42. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 14/05/17 10:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 3-0
43. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 14/05/17 10:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 1-8
44. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 14/05/17 10:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ. 0-2

Related posts

Η Κηφισιά 3-2 στο Κύπελλο ΕΠΣΑ τον Φωστήρα

Abola Team 3

Κολωνός-Ιάσων 5-3

Abola Team 3

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 7/10 και 8/10 σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΑ

Abola Team 3