18.8 C
Αθήνα
Οκτώβριος 17, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (13 & 14/5) στην ΕΠΣΑ

Στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (13 % 14/5) στην ΕΠΣΑ και στις διοργανώσεις υποδομής, σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 2ου Ομίλου (θέσεις 14-15)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/05/17 17:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 2-0 παρ.
Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ) Σάββατο 13/05/17 16:45 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι. 1-3
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΒΥΡΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/05/17 02:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-0
4. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 5-0
5. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 4-3
6. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 13/05/17 17:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 0-0
7. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 2-2
8. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 2-2
9. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 13/05/17 17:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ. 0-4
10. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 14/05/17 13:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ. 0-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν. 4-0
12. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 14/05/17 10:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 2-3
13. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 14/05/17 17:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν. 1-3
14. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 14/05/17 17:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 3-1
15. ΙΑΣΩΝ – ΠΟΨ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 14/05/17 17:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 4-3
16. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 14/05/17 17:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ. 2-3
17. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 14/05/17 17:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 2-2
18. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 14/05/17 17:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι. 6-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α. 4-3
20. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1
21. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 1-0
22. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 3-0
23. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΦΟΒΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 6-1
24. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 3-1
25. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 14/05/17 17:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ. 1-2
26. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 14/05/17 17:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ. 3-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/05/17 17:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΖΥΓΑΣ Π. 0-0
28. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 14/05/17 10:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 4-1
29. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 14/05/17 10:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-1
30. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 14/05/17 10:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 5-1
31. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 14/05/17 10:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 4-0
32. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 14/05/17 10:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-3
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ. 3-2
34. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ. 2-2
35. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 14/05/17 17:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΙΣΣΑ Α. 1-3
36. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 14/05/17 17:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ. 2-1
37. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 14/05/17 17:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-2
38. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 14/05/17 17:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 4-1
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΓΑΚΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1
40. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 14/05/17 10:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 1-2
41. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 14/05/17 10:30 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΑΚΗΣ Α. 4-1
42. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 14/05/17 10:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 3-0
43. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 14/05/17 10:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 1-8
44. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 14/05/17 10:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ. 0-2
45. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 14/05/17 13:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 8-3
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 13/05/17 17:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ. 2-2
47. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 13/05/17 17:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α. 0-2
48. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 14/05/17 13:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 2-1
49. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 14/05/17 17:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 3-1
50. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 14/05/17 17:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΔΗΜΑΣ Ν., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 0-1
51. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 14/05/17 17:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 1-0
Νέων Όμιλος Ισχυρών-3η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/05/17 10:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΙΣΣΑ Α. 2-1
53. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 13/05/17 11:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΖΥΓΑΣ Π. 0-1
Νέων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών-3η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 13/05/17 18:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 3-0
55. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 14/05/17 20:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
Παίδων Όμιλος Ισχυρών-3η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/05/17 12:15 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΙΣΣΑ Α. 0-1
57. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 14/05/17 20:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ.  
Παίδων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών-3η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 13/05/17 20:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 4-2
59. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/05/17 20:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 3-1
Παμπαίδων 7ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/05/17 11:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-1
61. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 13/05/17 13:45 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-4
62. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 13/05/17 18:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-3
63. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 13/05/17 18:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 3-0
64. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/05/17 20:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 1-1
65. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 14/05/17 17:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 3-2
66. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 14/05/17 19:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Παμπαίδων 8ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
67. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 13/05/17 10:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 3-0
68. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 13/05/17 13:00 ΜΕΖΙΝΗΣ Γ. 3-2
69. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 13/05/17 18:45 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 8-0
70. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 13/05/17 19:00 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
71. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/05/17 20:15 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 2-1
72. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 14/05/17 10:00 ΣΑΝΙΑΝΟΣ Θ. 0-3
73. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 14/05/17 18:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 1-2
Παμπαίδων 9ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
74. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 13/05/17 09:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 0-2
75. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕΚ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 13/05/17 10:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 0-7
76. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 13/05/17 11:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 3-2
77. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 13/05/17 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-2
78. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 14/05/17 17:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 3-1
79. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 14/05/17 18:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 2-0
80. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 14/05/17 20:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
Παμπαίδων10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/05/17 09:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 0-2
82. ΡΟΥΦ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 13/05/17 09:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-3
83. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/05/17 09:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 0-6
84. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 13/05/17 10:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-2
85. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 13/05/17 12:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 1-3
86. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 13/05/17 15:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 0-4
87. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 14/05/17 20:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
Παμπαίδων11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 13/05/17 10:45 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-1
89. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 13/05/17 11:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 2-10
90. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 13/05/17 17:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 3-2
91. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 13/05/17 18:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 0-4
92. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/05/17 19:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 2-1
93. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 14/05/17 20:00 ΠΕΓΙΟΣ Γ.  
Ακαδημιών 9ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 13/05/17 17:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 0-0
95. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/05/17 20:15 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 2-7
96. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 14/05/17 10:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-1
97. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 14/05/17 16:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-2
98. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 14/05/17 20:30 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.  
Ακαδημιών10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
99. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 13/05/17 09:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-2
100. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 13/05/17 09:30 ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 2-2
101. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 13/05/17 10:00 ΣΑΝΙΑΝΟΣ Θ. 3-2
102. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 13/05/17 11:00 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 1-2
103. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 13/05/17 11:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 2-2
Ακαδημιών11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
104. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 13/05/17 09:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. 1-6
105. ΡΟΥΦ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΡΟΥΦ Σάββατο 13/05/17 13:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 2-2
106. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 13/05/17 18:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 4-2
107. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 13/05/17 19:45 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 3-1
108. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 13/05/17 20:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 1-0
Ακαδημιών12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
109. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 13/05/17 09:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 1-1
110. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 13/05/17 20:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
111. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 13/05/17 20:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-0
112. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΑΕΚ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 13/05/17 20:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-2
Ακαδημιών13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
113. ΠΕΥΚΗ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 13/05/17 10:30 ΝΙΕΡΗΣ Κ. 6-0
114. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 13/05/17 10:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 0-2
115. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/05/17 12:30 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 1-3
116. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 14/05/17 09:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 1-1
Ακαδημιών14ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
117. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 13/05/17 09:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-0
118. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 13/05/17 11:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 2-0
119. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/05/17 18:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. Αναβλήθηκε
120. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 14/05/17 19:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 0-1
Ακαδημιών15ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
121. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 13/05/17 09:30 ΜΑΡΙΝΟΣ Α. 3-1
122. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 13/05/17 12:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 4-0
123. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/05/17 13:15 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 1-3
124. ΠΟΨ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 14/05/17 11:30 ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε. 1-1

Related posts

Η Κηφισιά 3-0 στο Κύπελλο το Χαϊδάρι

Abola Team 3

Νίκος Χατζηλιάς και Ηλίας Σαλευρής σήμερα στις 11.15 μ.μ.

Τάσος Ζαφειρίου

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (16/12) σε όλες τις κατηγορίες στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3