23.5 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 22, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (20 & 21/5) στον Πειραιά

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (20 & 21/5) στον Πειραιά ορίστηκαν οι εξής παρατηρητές:

Play-out Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 20/05/17 17:45 (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)  
2. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 20/05/17 17:45 (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)  
3. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Τετάρτη 24/05/17 17:45    
4. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ Τετάρτη 24/05/17 17:45    
Play-off B Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 20/05/17 17:45 (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)  
6. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 20/05/17 17:45 (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)  
7. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Τετάρτη 24/05/17 17:45    
8. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Τετάρτη 24/05/17 17:45    
Play-out Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 20/05/17 17:45 (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  
10. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 20/05/17 17:45 (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)  
11. ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Τετάρτη 24/05/17 17:45    
12. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Τετάρτη 24/05/17 17:45    
Play-off Γ Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 21/05/17 17:45 (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)  
14. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 21/05/17 17:45 (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)  
Play-off Α Κατηγορία Εφηβικού
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ (Μικρός Τελικός 4ος Διαιτητής: ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.) ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 21/05/17 17:15 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.  
16. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Μεγάλος Τελικός 4ος Διαιτητής: ΔΟΥΛΗΣ) ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 21/05/17 19:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.  
Προπαιδικό 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 20/05/17 10:30 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.  
Προπαιδικό 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 21/05/17 10:00 ΒΑΛΒΗΣ Κ.  
19. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 21/05/17 13:00 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.  
Προπαιδικό 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 20/05/17 10:00 ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΛΕΒΑΝΤΗΣ .., ΠΕΡΟΥΛΗΣ ..  
21. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 20/05/17 19:00 ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ .., ΛΕΒΑΝΤΗΣ ..  
Προπαιδικό 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 20/05/17 09:30 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΓΟΓΟΛΟΣ ..  
23. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 21/05/17 10:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.  
Προπαιδικό 5ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 20/05/17 10:00 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΟΡΝΟΣ ..  
25. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 20/05/17 12:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.  
Προπαιδικό 6ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 20/05/17 11:00 ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.  
27. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 20/05/17 19:00 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.

Related posts

Για 15η χρονιά έπαιξαν Μ. Τρίτη οι παλαίμαχοι του Πανιωνίου και του Περάματος για κοινωνικό σκοπό (Πλούσιο ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ)

Abola Team 3

ΕΠΣΠ : Αποτελέσματα σε Α, Β, Γ, κατηγορία

Βασίλης Θεόκλητος

ΕΠΣ Πειραιά: Μεγάλη επιτυχία η γιορτή

Nάσος Φακίδης