18 C
Αθήνα
Οκτώβριος 26, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Πειραιά (Τετάρτη 24/5) και το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (27 & 28/5)

Στα ματς της Τετάρτης (24/5) στον Πειραιά σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Play-out Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Τετάρτη 24/05/17 17:45 ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ) 2-4
2. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ Τετάρτη 24/05/17 17:45 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .) 2-2
Play-off B Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Τετάρτη 24/05/17 17:45 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-2
4. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Τετάρτη 24/05/17 17:45 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 5-3
Play-out Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Τετάρτη 24/05/17 17:45 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 2-3
6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Τετάρτη 24/05/17 17:45 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ .) 6-2

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Μπαράζ ανόδου στη Γ Εθνική
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 27/05/17 17:30    
Play-off Γ Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 28/05/17 17:45    
3. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 28/05/17 17:45    
Προπαιδικό 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 27/05/17 12:00    
Προπαιδικό 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 28/05/17 10:00    
6. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 28/05/17 11:00    
Προπαιδικό 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 27/05/17 10:00    
8. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 27/05/17 10:00    
Προπαιδικό 4ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 27/05/17 15:00    
10. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 27/05/17 17:00    
Προπαιδικό 5ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 27/05/17 10:00    
12. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 27/05/17 12:30    
Προπαιδικό 6ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 27/05/17 15:00    
14. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 28/05/17 10:00

Related posts

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 24 και 25/11 στον Πειραιά

Ρένος Γιαμπουράς

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (10 και 11/2) στον Πειραιά και η ανακοίνωση της Ένωσης για τους επαναληπτικούς ημιτελικούς του Κυπέλλου (7/2) μαζί με τους διαιτητές και παρατηρητές και οι ποινές σε παίκτες και παράγοντες

Abola Team 3

ΕΠΣ Πειραιά: Ενημέρωση για τα σωματεία της Α΄ Κατηγορίας

Nάσος Φακίδης