13.7 C
Αθήνα
Οκτώβριος 21, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Διαιτητές και παρατηρητές στο μπαράζ ανόδου Οδηγήτρια-Κερατσίνι και στα άλλα ματς του Σαββατοκύριακου (27 & 28/5) στον Πειραιά

Για τον αγώνα μπαράζ για την άνοδο ανάμεσα σε Οδηγήτρια και Κερατσίνι όπως και στους άλλους αγώνες του Σαββατοκύριακου στον Πειραιά συμπεριλαμβανομένου και των διοργανώσεων της υποδομής ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

 

Μπαράζ ανόδου στη Γ Εθνική
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ (4ος Διαιτητής: ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ. – Β Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ Μ.) ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 27/05/17 17:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΜΠΗΤΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)  
Play-off Γ Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 28/05/17 17:45 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)  
3. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 28/05/17 17:45 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β. (Παρατηρητής: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ)  
Προπαιδικό 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 27/05/17 12:30 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.  
Προπαιδικό 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 28/05/17 10:00 ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ .., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.  
6. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 28/05/17 11:00 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.  
Προπαιδικό 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 27/05/17 10:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.  
8. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 27/05/17 10:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.  
Προπαιδικό 4ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 27/05/17 15:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.  
10. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 27/05/17 17:00 ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΓΟΓΟΛΟΣ .., ΚΑΛΕΓΙΑΣ ..  
Προπαιδικό 5ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 27/05/17 10:00 ΤΣΑΝΟΣ Ι.  
12. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 27/05/17 12:30 ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.  
Προπαιδικό 6ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 27/05/17 15:00 ΒΑΛΒΗΣ Κ.  
14. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 28/05/17 10:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΟΓΟΛΟΣ .., ΤΟΡΝΟΣ ..

Related posts

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στους αγώνες του Σαββατοκύριακου (16 και 17/12) σε όλες τις κατηγορίες και των υποδομών στον Πειραιά

Abola Team 3

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ: Στον τελικό ο Εθνικός

Nάσος Φακίδης

Την συνέχιση του αγώνα Ηρακλής Νίκαιας-Χατζηκυριάκειο από το 76ο λεπτό αποφάσισε η Πειθαρχική Επιτροπή της ΕΠΣ Πειραιά

Abola Team 3